Полезные ссылки

Корисні посилання/Files/images/1356979561.jpg

/Files/images/кор_посилання.jpg1. Міністерство освіти і науки України http://mon.gov.ua
2. Український центр оцінювання якості освіти http://www.testportal.gov.ua
3. ВСІ ВНЗ УКРАЇНИ http://educatalog.pisem.net
4. Інформаційно-пошуковий каталог навчальних закладів України http://www.uchobe.net.ua
5. Освітній сайт ОСТРІВ ЗНАНЬ http://ostriv.in.ua
6. Центр науково-технічної творчості учнівської молоді http://cnttum.lutsk.ua/index.html
7. Педагогічна преса http://pedpresa.com
8. Інститут інноваційних технологій і змісту освітит http://www.iitzo.gov.ua


Бібліотечні портали та сайти

http://www.nbuv.gov.ua – Сторінка Національної бібліотеки України ім. В.І.Вернадського.
http://profy.nplu.org/ – Сайт «Бібліотечному фахівцю» висвітлює актуальні питання бібліотечної справи, в розділі «Запитання-відповіді» можна поставити фахові питання, розділ «Консультації» надає роз’яснення з різних аспектів бібліотечної діяльності – кваліфікаційні розряди, краєзнавча робота, облік, бібліотечні норми та інші.
www.library.ru/ – Інформаційно-довідковий портал. Матеріали розділу «Библиотекам» дозволяє ознайомитися з теоретичними розробками, матеріалами і документами, присвяченими різноманітним аспектам діяльності бібліотек.
http://www.librportal.org.ua – Бібліотечний інформаційно-освітній портал. Професійно-комунікаційний інтернет-ресурс для бібліотекарів, бібліотекознавців та інших зацікавлених користувачів України і україномовного зарубіжжя. Портал дозволяє: централізовано отримати інформацію про сайти бібліотек України і україномовних бібліотек зарубіжжя і зв'язатися з ними, прочитати україномовні електронні книги в Інтернет-бібліотеках, здійснювати обмін фаховим творчим доробком та досвідом роботи, акумулювати прогресивну бібліотечну думку для створення нової концепції діяльності бібліотек, здійснювати позапрофесійне спілкування працівників бібліотек.
http://www.bibliomist.org – Веб-сайт Програми «Бібліоміст», яка працює над розширенням вільного доступу до інформації громадян України шляхом обладнання публічних бібліотек комп’ютерами та доступом до Інтернету, служить джерелом ресурсів та ідей для бібліотекарів та користувачів бібліотек України.
http://www.4uth.gov.ua – Державна бібліотека України для юнацтва. Інформація про бібліотеку, новини, ресурси, віртуальна довідка, форум, архів та ін.
http://bibliote4nyj-gopak.blogspot.com/ – Бібліотечний гопак
http://bibliote4nyj-autoban.blogspot.com/ – Бібліотечний автобан
http://panbibliotekar.blogspot.com/ – Пан Бібліотекар. Блоґ про бібліотечну справу та інформаційні технології. Кращі ідеї для бібліотеки та бібліотекаря.
http://kmalibrary.blogspot.com/ – Могилянська бібліотекарка. Цікавинки зі світу бібліотек та бібліотечних технологій, ресурсів, сервісів, ідей від Тетяни Ярошенко.
http://libinnovate.wordpress.com/ – Творчість та інновації в українських бібліотеках. /Files/images/шк_бблткр_журнал.jpgIнформаційно-просвітницький блог для бібліотекарів.
Шкільний бібліотекар: щомісячний журнал.Це професійне видання для шкільних бібліотекарів, спрямоване на допомогу в підвищенні їх компетентності та мобільності. Журнал висвітлює практичні питання функціонування шкільних бібліотек, теоретичні та методичні аспекти діяльності, залучаючи до аналізу провідних бібліотечних фахівців. Видання пропонує інноваційні ідеї та готові розв’язання проблем сучасної шкільної бібліотеки, слушні пропозиції та практичну апробацію теоретичних розвідок.
http://journal.osnova.com.ua/magazines/44 (повнотекстові матеріали тільки для передплатників журналу)
www.library.edu-ua.net - Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського
http://www.4uth.gov.ua/ – веб-сайт Державної бібліотеки України для юнацтва (Київ)
http://www.chl.kiev.ua/ – веб-сайт Національної бібліотеки України для дітей
http://www.nbuv.gov.ua/ – веб-сайт Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського (Київ)
http://www.bukvoid.com.ua/ - веб-сайт „Буквоїд”
http://www.nplu.org/ – веб-сайт Національної парламентської бібліотеки України (Київ)
http://www.ukrbook.net/ – веб-сайт Книжкової палати України імені Івана Федорова (Київ)
http://library.zntu.edu.ua/res-libr-el.html – веб-сайт „Бібліотеки в мережі Internet”
http://lyapota.boom.ru/lib.htm – колекція посилань на кращі електронні бібліотеки
http://book.uraic.ru/ssylki/biblioteki – Інформаційно-довідковий портал „Library.ru”
http://www.loc.gov/ – веб-сайт Бібліотеки Конгресу США
www.bnf.fr/ – Bibliothèque Nationale или BNF) — веб-сайт Національної бібліотеки Франції
www.bl.uk/ – веб-сайт Британської бібліотеки


Увага! Безкоштовна онлайн підготовка до пробного ЗНО

ТРЕНУВАЛЬНЕ ON-LINE
ТЕСТУВАННЯ
підготовка до ЗНО

Ви обререте тренувальне on-line тестування. Розподіл завдань у тестах за змістом і за формою є максимально наближений до тестів ЗНО з врахуванням специфіки комп'ютерного тестування. Ви можете обрати тренувальні тестування по розділах (періодах) програми, які тривають по 20 хвилин, або підсумкове тестування, яке триває 60 хвилин. Уважно читайте інструкції до виконання завдань і самі завдання. Помилково набрані відповіді можна виправляти. Стежте за часом. Ваша робота буде перевірена, якщо до завершення часу або відразу після повідомлення про завершення тестування Ви натиснете кнопку "Відправити на перевірку".
Предмети та розділи тестування
Біологія Географія Історія України Математика Українська мова та література Фізика
Хімія Світова література
Іноземні мови: Англійська мова Іспанська мова Німецька мова Французька мова

ЗНО 2013

Проект EDUkIT надає унікальну можливість БЕЗКОШТОВНО пройти підготовку до пробного зовнішнього незалежного оцінювання ОНЛАЙН всім школярам, абітурієнтам і випускникам минулих років!
На сайті http://zno.edu.kh.ua Ви маєте можливість підготуватися до пробного ЗНО.
Випробуйте свої сили у тестах, складених на базі матеріалів ЗНО попередніх років! Проходження тестів на сайті ЗНО безкоштовне!
Бажаємо успіхів!


Збірники завдань ДПА у основній школі (9 клас)

/Files/images/ДПА9клас.jpgЕлектронні версії збірників завдань та форми проведення державної підсумкової атестації учнів 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів
Атестація в основній школі проводиться з п'яти навчальних предметів: української мови, біології, географії, математики, а також іноземної мови чи іншого гуманітарного предмета за вибором навчального закладу. Державна підсумкова атестація у 9-му класі відбуватиметься письмово за затвердженими посібниками або усно за білетами.
Українська мова. "Збірник диктантів для державної підсумкової атестації з української мови. 9 клас" (укл. Мацько Л.І., Мацько О.М., Сидоренко О.М. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012)
Українська література. "Збірник завдань для державної підсумкової атестації з української літератури. 9 клас" (авт. Коваленко Л.Т., Михайлова Н.В., Данилейко О.Л. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012). Білети ДПА 2012. Українська література (усна форма)
Світова література. "Збірник завдань для державної підсумкової атестації зі світової літератури. 9 клас" (авт. Бондарева О.Є., Сегеда Т.П., Фоміна С.П. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012). Білети ДПА 2012. Світова література (усна форма)
Математика (алгебра та геометрія). "Збірник завдань для державної підсумкової атестації з математики. 9 клас" (авт. Істер О.С., Глобін О.І., Комаренко О.В. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012)
Географія. "Збірник завдань для державної підсумкової атестації з географії. 9 клас" (авт. Гладковський Р.В., Довгань А.І., Паламарчук Л.Б., Совенко В.В. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012)
Біологія. "Збірник завдань для державної підсумкової атестації з біології. 9 клас" (авт. Костильов О.В., Андерсон О.А., Закревська В.М. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012)
Англійська мова. "Збірник завдань для державної підсумкової атестації з англійської мови. 9 клас" (авт. Коваленко О.Я., Несвіт А.М., Чепурна О.В., Шулікіна Н.Г. К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012)
Історія України. "Збірник завдань для державної підсумкової атестації з історії України. 9 клас" (авт. Власов В.С. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012). Білети ДПА 2012. Історія України (усна форма)
Всесвітня історія. "Збірник завдань для державної підсумкової атестації зі всесвітньої історії. 9 клас" (авт. Ладиченко Т.В., Камбалова Я.М. К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012). Білети ДПА 2012. Всесвітня історія (усна форма)


Структура навчального року

Відповідно до статті 16 Закону України "Про загальну середню освіту" навчальний рік розпочинається 1 вересня святом - День знань - і закінчується не пізніше 1 липня./Files/images/закон.jpg
Навчальні заняття організовуються за семестровою системою: І семестр - з 2 вересня по 27 (28 для шкіл, які працюють за шестиденним робочим тижнем) грудня, ІІ семестр - з 13 січня по 30 (31) травня.
Закінчується навчальний рік проведенням навчальних екскурсій у 1-4 класах (2 - 5 червня), навчальних екскурсій та практики у 5-8 і 10 класах (2 червня - 13 червня) і державної підсумкової атестації випускників початкової (13 - 22 травня), основної (2 - 16 червня) і старшої (23-29 травня) школи.
Вручення документів про освіту рекомендуємо провести для випускників 9-х класів - 18-19 червня, 11-х класів - 31травня -1 червня.
Впродовж навчального року для учнів проводяться канікули: орієнтовно, осінні з 28 жовтня по 3 листопада, зимові з 30 грудня по 12 січня, весняні з 24 по 30 березня.
З урахуванням місцевих особливостей та кліматичних умов за погодженням з відповідними місцевими органами управління освітою можуть змінюватись структура навчального року та графік учнівських канікул, зокрема, проведення для учнів 1 класу додаткових тижневих канікул; навчальну практику та навчальні екскурсії за рішенням закладу можна провести в інші терміни, або впродовж навчального року.


Освітньо-інформаційні ресурси

http://teacher.at.ua/ – веб-сайт „Вчитель вчителю, учням та батькам”
www.balachka.com – веб-сайт „Пиши українською”
http://bibliyna-istoriya.org.ua/ – веб-сайт „Біблійна історія”
http://cikave.org.ua/pro-sajt/ – веб-сайт „Цікаво про цікаве”
http://www.ukr-tur.narod.ru/ – веб-сайт „Світ географії та туризму”
www.akBooks.com.ua – веб-сайт „Академічна книгарня@онлайн”
Lcorp.ulif.org.ua – український лінгвістичний портал «Словники України»
http://www.idea-ukraine.org/ – проект „Відкритий світ інформаційних технологій”
http://libcenter.com/ - інформаційне забезпечення загальноосвітнього навчального закладу


Інтернет-сайти музеїв та картинних галерей України

http://www.prostir.museum/ – веб-сайт „Музейний простір України”
http://namu.kiev.ua/ – веб-сайт Національного художнього музею України
http://www.warmuseum.kiev.ua/ – веб-сайт Національного музею історії Великої Вітчизняної війни 1941 – 1945 років
http://hutsul.museum/ – веб-сайт Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття
http://museum.odessa.net/fineartsmuseum/ – веб-сай Одеського художнього музею
http://www.archaeology.odessa.ua/ – веб-сайт Одеського державного археологічного музею
http://www.oweamuseum.odessa.ua/ – веб-сайт Одеського музею західного і східного мистецтва
http://muzey.vn.ua/ – веб-сайт Вінницького обласного краєзнавчого музею
http://www.museum.lviv.ua/ – веб-сайт Львівського музею історії релігії
http://lvivgallery.org/ – веб-сайт Львівської національної галереї мистецтв
http://honchar.org.ua/ – веб-сайт Музею I.М. Гончара
http://www.chersonesos.org/ – веб-сайт Національного заповідника „Херсонес Таврійський”
http://www.tmf-museum.kiev.ua/ – веб-сайт Державного музею театрального, музичного і кіномистецтва України


Спеціалізовані Інтернет-сайти дитячої літератури

http://childbooks.blox.ua/html – веб-сайт „Книги для дітей”
http://abetka.ukrlife.org/ – веб-сайт для дітей „Весела абетка”
http://www.abetka-logopedka.org/ – веб-сайт „Світ дитини”
http://www.kazka.in.ua/ – веб-сайт „Українська казка”
http://www.ae-lib.org.ua/_lit_child.htm – веб-сайт „Дитяча література”
http://www.levko.info/ – дитячий сайт „Левко”
http://www.mysl.lviv.ua/ – веб-сайт „Країна міркувань”
http://slovogray.narod.ru/ – літературний сайт Ігоря Січовика
http://dytjachi-virshi.org.ua – авторський сайт „Віршики пана Назара”


Дистанційна освіта

Український центр дистанційної освіти - udec.ntu-kpi.kiev.ua
Українська система дистанційного навчання - www.udl.org.ua
Центр дистанційного навчання світового банку - www.uapa-dlc.org.ua
Проблемна лабораторія дистанційного навчання - dl.kpi.kharkov.ua/techn/rle/
Центр дистанційного навчання Української Академії державного управління - www.ado.edu.ua
Дистанційне навчання Академії цивільного захисту України - www.edu-mns.org.ua
Українсько-американський гуманітарний інститут "Вісконсінський Міжнародний Університет в Україні" - www.wiuu.edu.ua
Лабораторія Віртуального Дистанційного навчання Харківського технічного університету радіоелектроники (ХТУРЕ) - vdll.kture.kharkov.ua
Дистанційне навчання у Львівському Національному Університеті "Львівська Політехніка" - www.idn.polynet.lviv.ua
Центр електронної освіти НТУ "КПІ" - www.eec.ntu-kpi.kiev.ua
Інститут заочної та дистанційної освіти Київський національний університет технологій та дизайну - dist.vtv.kiev.ua
Лабораторія дистанційної освіти Сумський державний університет - dl.sumdu.edu.ua
Центр дистанційного навчання Кременчуцький інститут Дніпропетровського університету економіки і права - www.cdo.com.ua/info/index.php
Лабораторія дистанційного навчання Київського національного торговельно-економічного університету - http://ldn.knteu.kiev.ua
Інститут заочної і дистанційної освіти Придніпровська державної академії будівництва і архітектури - izido.pgasa.dp.ua/do/1_1.html
Сервер дистанційного навчання Київського Інституту Інвестиційного Менеджмента (КІІМ) - srv.kimi.kiev.ua/DISTANT/uindex.html
Міжнародний дослідно-навчальний центр інформаційних технологій та систем - www.dlab.kiev.ua
Центр програмної інженерії - www.ukrsoftpro.com.ua
Центр Дистанційної Освіти ВНТУ - cde.vstu.edu.ua
ЦДО "Интеллект" - intellect.dp.ua
Центр дистанційного навчання МБЕРІФ - elearning.if.ua
Дистанційне навчання. Сайт присвячений розвитку дистанційної освіти в Україні - www.distance-learning.com
Інформація про системи видаленого навчання (Moodle) - moodle.ukma.kiev.ua
Західноукраїнський ресурсний інтернет-портал дистанційної освіти - westukr.itgo.com
Система дистанційного навчання за допомогою Інтернет - www.slc.kiev.ua


Інші освітні ресурси

Canva для навчання: безкоштовні інструменти й шаблони https://about.canva.com/uk_ua/osvita/
Міжнародний науковий фонд (фонд Дж.Сороса, Росія), - www.osi.ru
Освіта у відкритому суспільстві (Фонд Дж.Сороса, Казахстан) - www.soros.kz
Освіта у відкритому суспільстві (Фонд Дж.Сороса, Казахстан) - www.bilim.kz
Інститут засобів навчання АПН України - www.ime.edu-ua.net
Сайт "ХХI: школа, iнформатика" - www.school.kiev.ua
Сайт "Освiтянська мережа України" - www.ednu.kiev.ua
Сайт Українського центру міжнародної освіти - www.study.org.ua
ВНЗ України в Інтернет - educatalog.pisem.net
Освітній портал (ВНЗ України, календар подій освіти, навчання за кордоном) - www.osvita.org.ua
Благодійна програма: "Молоде покоління:у ХХI століття" - www.schools.kiev.ua
База даних пропозицій ВНЗ України щодо міжнародного науково-технічного співробітництва - www.science-projects.kiev.ua
Інформаційно-виробнича система інформаційного та документарного забезпечення організацій та громадян України в галузі освіти (ІВС "ОСВІТА" ) - www.osvita.net
Асоціація "Спілка приватних загальноосвітніх навчальних закладів України" - www.privateschool.narod.ru
Інформаційно-консультативний центр : багато інформації для студентів, науковців та дослідників, які зацікавлені можливостями навчання чи стажувань за кордоном - www.osvita.org
Віртуальне об'єднання "Вища школа" - http://vzvo.gov.ua/

Уроки для першоклассників українською мовою:

Уроки для вчителів та учнів 2-х класів:
http://school.xvatit.com/index.php?title=2_%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%81_%D1%...
Уроки та навчальні матеріали для вчителів та учнів 3-х класів:
http://school.xvatit.com/index.php?title=3_%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%81_%D1%...
Методичні розробки уроків та тексти підручників з усхі предметів для 4-х класів:
http://school.xvatit.com/index.php?title=4_%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%81_%D1%...
http://percha-shodunka.ucoz.ru
Cайт вчителя початкових класів Квітки Світлани Сергіївни.
Він присвячений вчителям та батькам.
Цей сайт покликаний об'єднати зусилля батьків і вчителів для підвищення ефективності навчання і виховання дітей.
http://teacher.at.ua/
Початкова школа. Вчитель -вчителю.Вчитель - учню. Вчитель -батькам. Поради шкільного психолога.Цей сайт створено для співпраці вчителів та допомоги учням та їх батькам.
http://stezhynky.ucoz.ru/
Сайт вчителя початкових класів
Криворізької загальноосвітньої школи №130
Рибаковської Наталії Василівни.Метою сайта є надання корисної та цікавої інформації батькам,дітям, обмін досвідом, дидактичними матеріалами з вчителями.
http://22071957milena.ucoz.ru/
Сайт учителя початкових класів Черепанової Таміли Миколаївни. Аудіозаписи дитячих пісень. Відеоролики для навчальної та виховної роботи. Мультимедійні презентації. Конспекти занять, майстер - класи. Матеріали вчителю в підготовці до уроків і виховних занять. Поради та рекомендації. Програми, накази, інструкції, методичні листи, рекомендації. Планування, методичні рекомендації, технології

Освітній сайт для сучасних педагогів http://konserg.ucoz.ua/

Cайт вчителя початкових класів Кресак Наталі Миколаївни.Сайт присвячений вчителям та батькам. Цей сайт покликаний об'єднати зусилля батьків і вчителів для підвищення ефективності навчання і виховання дітей. На сайті ви ви зможите знайти уроки, заходи, пам'ятки, методичні розробки, ігри, загадки, посилання на довідники, словники, енциклопедії. http://yrok.at.ua/

Сайт yrok.at.ua додано до бази Збиральника у розділ Початкова школа.

http://online-bezpeka.kyivstar.ua/ru/projects/kidsininet/savesites Безпечні інтернет-сайти для дітей.

http://kids.rin.ru/ Дитячий портал

http://kazkar.at.ua Дитячий сайт Казкар.

http://detsad-kitty.ruВесела абетка. Дуже велика дитяча сторінка для маленьких українців. Абетки, казки, загадки, скоромовки, гумор, цікавинки, читанка…

http://puzkarapuz.orgВсе для дітей та батьків.

http://www.children.edu-ua.net/Портал „Діти України“

http://uneznajki.boom.ru/Сайт „В гостях у Незнайки“

http://www.ukrtvory.com.ua Сайт Бібліотека школяра присвячений шкільній освіті учнів восьмих —одинадцятих класів. На сайті максимально зібрана та інформація, яка стане у нагоді учню протягом всього навчального року.

http://www.ostriv.in.ua Інтернет-Портал „Острів Знань“ — ресурс, який буде корисний для вчителів, учнів та батьків.

Корисні посилання для вчителів біології

Навчальні програми для 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів (за новим Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти)

Асоціація учителів біології України (на сайті розміщена документація для вчителів біології, навчальна програма, відповіді на завдання ЗНО, матеріали по атестації вчителя...)

Український біологічний сайт

Червона книга України

Ілюстрована енциклопедія тварин (рос) (на сайті детальна інформація і фото про вид певного ряду тварин)

Біологія для вчителя (сайт на якому зібрано по розділах адреси різноманітних біологічних сайтів з посиланнями на них)

Наша школа (матеріали з усіх навчальних дисциплін, для керівництва, класного керівника та ін.)

Біологія (сайт, на якому наявна інформація з біології від ботаніки до еволюційної теорії. Це посібник біології з малюнками і фото)

Українські Карпати. Заповідні території (на сайті детальна інформація про заповідники та Національні парки Карпат)

Зоологія - наука про тварин. Повні уроки. (Різноманітна довідкова інформація про тварин нашої планети.)

Земноводні України (все про земноводних України: поширення, поведінка, чисельність)

Презентації з біології

Реферати з біології та образотворчого мистецтва

Шкільний кабінет (Блог містить перелік і зразки необхіднох документації для шкільних кабінетів)

Кучка.інфо ( розробки уроків та ін.)

Інтернет-ресурси для вчителів математики

http://www.mon.gov.ua

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

http://www.teacher.at.ua

Методична скарбничка

http://sites.google.com/site/matematikaonlajn

Математика в школі онлайн

http://www.matholymp.org.ua

Математичний олімпіадний рух

http://www.math.ru

Матеріали з математики в Єдиній колекції цифрових освітніх ресурсів

http://www.bymath.net

Вся елементарна математика

http://www.formula.co.ua

Математика для школи

http://www.problems.ru

Задачі (допомога при підготовці гуртків та факультативних занять у школі)

http://www.olimpiada.ru

Математичні олімпиади для школярів.

http://www.kvant.info; http://kvant.mccme.ru

Науково-популярний фізико-математичний журнал «Квант».

http://www.ukrtym.blogspot.com/

Турнір юних математиків

http://www.etudes.ru

Математичні етюди

http://mathworld.ru/about

Світ математики

http://yroki.at.ua/

Творчий вчитель математики

http://metodportal.net/

Методичний портал

http://mysl.lviv.ua/

Країна міркувань

http://www.testmath.com.ua/

Вивчаємо математику

http://zadachi.mccme.ru/

Задачі

http://matematika-na5.narod.ru/

Математика – на 5!

http://www.igraza.ru/

Ігри, ребуси, загадки

http://www.golovolomka.hobby.ru

Головоломки, логічні задачі

http://www.danetka.ru/cgi-bin/main.pl

Граємо в логічну гру «Ситуації»

Освіні веб-сайти

· http://www.mon.gov.ua/ - офіційний сайт Міністерства освіта та науки

· http://www.iteach.ru - російський сайт програми Intel "Навчання для майбутнього"

· http://www.intel.com/education/teach - Intel® Teach to the Future

·

Українські освітні портали:

· http://osvita.org.ua - освітній портал - каталог освітніх ресурсів, новини освіти, вищі навчальні заклади України і Росії

· http://www.ccf.kiev.ua/ - соціальна освіта в Україні (організація семінарів, тренінгів, дистанційна освіта у галузі соціальної педагогіки)

· http://school.kiev.ua/ - портал присвячений проблемам впровадження нових технологій в галузі середньої освіти України (Інформатика, підручники, матеріали, застосування комп'ютерів на уроках фізики, математики, іноземної мови, деяка інформація з Міністерства освіти та науки України, олімпіади, періодика)

· http://edu.ukrsat.com/ - для вчителів - методичні розробки, навчальні програми, для учнів - бібліотеки, реферати, олімпіади, адреси шкіл Києва та України

Інші важливі ресурси:

· http://www.olymp.vinnica.ua - всеукраїнські інтернет-олімпіади з різних предметів (фізика, інформатика)

· http://www.ednu.kiev.ua - все, що пов'язано з освітою: навчальні заклади, куди піти вчитися, гранти та стипендії для учнів та вчителів, освіта за кордоном

· http://www.fizmat.tspu.edu.ua - сайт Тернопільського педагогічного університету, інформатика, математика, фізика

· http://visnyk.iatp.org.ua/news/ - Вісник програм шкільних обмінів (Посольство США в Україні)

· http://cen.iatp.org.ua - сайт Мережі громадянської освіти, IREX

· http://www.kar.net/~iearn/ - Інформаційний сайт Міжнародної освітньої та ресурсної мережі (І*EARN-Україна)

· http://www.asi.org.ua/ - Агенція суспільної інформації „Ініціатива" за підтримки Програми МАТРА КАП Посольства Королівства Нідерландів

· http://www.asi.org.ua/civic_society/finance.htm - Програми донорських організацій та благодійних фондів, які працюють в Україні (контактні дані фондів, програми), посилання на засоби масової інформації, громадські організації

· http://dialog.lviv.ua - мережа освітніх громадських організацій м. Львова, сфери діяльності - освіта, екологія, місцеве самоврядування

· http://www.intellect.org.ua/ - сайт мережі аналітичних центрів України. Містить розділи „Освіта та наука", а також „Гранти", де вказані заявлені програми розвитку викладачів та стипендії на поточний рік

· http://gurt.org.ua/ - Ресурсний центр розвитку громадських організацій "Гурт". Інформація про джерела фінансування, заявлені на поточний рік, адреси та контактні дані фондів. Програми навчання, в т.ч. стипендії та програми обміну для учнів та вчителів

· http://www.pr-center.org.ua - „Ефективні комунікації" - це веб-ресурс для недержавних організацій, що працюють над промоцією своїх інституцій за допомогою комунікативних технологій. Містить розділ „Гранти" - програми декількох фондів на поточний рік

Для вчителів різних предметів:

Математика:

· http://www.is.svitonline.com/malinman/rus/nav.htm - весела математика. Багато цікавої інформації, цікаві задачки, парадокси

· http://www.unicyb.kiev.ua/MMEDIA/reports/TaisiyaNazarenko/index.htm - Електронна бібліотека математичної літератури (математичні видання, журнали, публікації, посилання на сторінки з математичними ресурсами Інтернету)

Історія

· http://www.doba.lviv.ua - Всеукраїнська асоціація викладачів історії та суспільних дисциплін „Нова доба"

· http://litopys.narod.ru/ - сайт з історії Київської Русі та України. Містить літописи, історичні мапи, примірники давньоукраїнської та сучасної української літератури

· http://www.ukrhistory.narod.ru/ - українська історична електронна бібліотека

· http://www.heritage.com.ua/ - сторінка історії, присвячена пам'яткам української спадщини (дослідження, публіцистика, геральдика та ін.)

· http://www.history.com.ua/ - Викладання історії в школах України, Питання до іспитів, корисні посилання (історія України та Всесвітня історія в Інтернеті, каталог навчальних закладів)

Географія

Країни світу

· http://www.geodata.org.ua/- Геофізичні данні в реальному часі. Інформація про сонячну активність і стан Землі

· http://svit.ukrinform.com:8100/ - Країни світу. Пізнай світ разом з нами. Планета Земля. Нариси всесвітньої історії. Населення світу. Релігії світу. Географія 6 континентів. Світова економіка. Міжнародні організації та установи. Україна і світ. Календар визначних подій. Корисна інформація та багато іншого.

· http://geo2000.nm.ru/index1.htm - Інформація про континенти і материки. Географічні карти. Статті про всі країни світу. Можливість пошуку інформації за назвою держави. Публікації мандрівників про материки і континенти.

· http://www.etur.ru/ - Компас у світі подорожей. Країни. Довідник туриста. Турпошук.

· http://svit.ukrinform.com:8101/ - Довідкова інформація про країни світу: географічне положення, герб, прапор, грошова одиниця та ін.

· http://www.rgo.ru/ - Регіональна географія. Інформаційно-публіцистичний дайджест "Планета Земля"

· http://allworld.wallst.ru/ - Карти, символіка, довідкові і статистичні зведення про 193 країни світу. Тематичні посилання. Словник економічних термінів.

· http://svit21.narod.ru/ - Етнополітична карта світу

· http://wgeo.ru/ - Проект "Всесвітня географія"

· http://atlasphoto.iwarp.com/index-r.html - Каталог фотопейзажів по континентах і країнах. Щотижневе відновлення. Можливість одержання списку новинок по електронній пошті.

· http://www.geograf-ru.narod.ru/ - Куточок географа - довідкові географічні зведення. Короткі зведення про країни світу (площа, релігія, населення й ін.), площі океанів, довжини рік, найбільші міста. Добірка посилань по темах: карти і прапори країн світу.

· http://www.kruzo.com/voksvet/countries.php - Країни світу. Путівник.

· http://mirkart..ru/ - Світ карт. Інтерактивні карти світу, країн, міст та ін., з можливістю пошуку інформації.

Україна

· http://www.karpaty.com.ua/- Українські Карпати. На сайті багато ілюстрованої інформації з топо-, гідрографії, клімату, флори, фауни, історії регіону, а також про туризм, полювання та інші види активного відпочинку. Маршрути, репортажі, фотогалереї.

· http://www.ukraine.ru/catalog/dowidky/ukrbasic.html- Україна.Ru. Географія.

· http://travel.kyiv.org/map/ - Карта України.

· http://travel.kyiv.org/crimea/map/ - Карта Криму.

· http://www.yalta.com.ua/ - Сайт м. Ялта. Усе про відпочинок у Криму. Короткий географічний нарис.

Китай

· http://china.kulichki.net/ - Усе про Китай.

Іспанія

· http://www.spain-world.ru/ - Світ Іспанії - довідково-інформаційний сайт. Зведення про історію, природу, національні парки, клімат, населення, мову, культуру, економіку, транспорт, спорт, кухню, про гонки "Формула 1". Карти. Варіанти поселення. Розповіді про подорожі по Іспанії. Поради туристам. Коди міст.

Японія

· http://www.japantoday.ru/japanaz/k.shtml - Японія сьогодні.

· http://aikiclub.clariant.ru/ - Японія. Ілюстровані фотографіями статті і публікації з історії, географії, культури і мистецтва Японії. Карти. Матеріали про театр, японські бойові мистецтва. Щоденники подорожей по країні. Посилання.

Венесуела

· http://www.caracas.ru/ - Загальні зведення про країну та її столицю. Географічне положення. Клімат. Населення. Опис визначних пам'яток, можливостей для туризму. Фотоальбом. Статті та публікації про життя у Венесуелі.

США

· http://www.50states.com/ - Інформація про кожен штат США: карта, столиця, населення, губернатор, прапор та гімн штату, географічні й історичні зведення, клімат, економіка, університети і коледжі, знамениті жителі штатів, статистика й ін.

Великобританія

· http://www.uk.ru/ - Усе про Великобританію.

· http://www.touruk.co.uk/ - On-Line путівник по Великобританії. Карти і довідкові зведення про країну, регіони, міста. Описи і фотографії визначних пам'яток. Координати готелів, ресторанів, музеїв і т.д. Путівники по містах (Оксфорд, Кембридж, Кентербери, Плімут, Норидж). Тематичні посилання.

Канада

· http://www.canada.ru/ - Усе про Канаду.

Франція

· http://www.50states.com/ - Ласкаво просимо до Франції!

Росія

· http://map.rin.ru/ - Карта Росії.

· http://www.canada.ru/ - Інформаційний сервер - Москва.

Угорщина

· http://www.hungary.ru/- Ласкаво просимо в Угорщину! Зведення про географію, історію, культуру, визначних пам'ятках Угорщини. Інформація для туристів. Опис турів, видів відпочинку. Угорський Інтернет-клуб. Туристичні новини.

Польща

· http://www.polska.ru/- Польща. Зведення про географію, історію, культуру, мистецтво, релігії. Польське законодавство. Путівник по містах. Інформація для туристів: зведення про турфірми, тури, готелі і т. ін. Посилання на польські Інтернет-ресурси про міста, ЗМІ, радіо. Розклад потягів. Телефони і пропозиції польських фірм. Польсько-російський Інтернет-клуб

Таджикистан

· http://www.chakhma.narod.ru/ - Статистичні зведення про Таджикистан. Фотографії, нариси про культуру, історію, звичаї, мову, релігії, визначні пам'ятки, природу Паміру. Рубаї Омара Хайяма. Стаття про шовковий шлях у Таджикистані.

Туркменія

· http://ashga.sitecity.ru/- Терра Інкогніта - путівник по Туркменії. Матеріали з історії. Зведення про відкриття, винаходи і гіпотези. Фотогалерея. Путівник для англомовних туристів. Добірка посилань на регіональні ресурси.

Мальта

· http://www.maltavista.net/ - Мальта в картинках

· http://geo.1september.ru/ - Електронна версія газети "Географія".

· http://geography.superreferat.ru/- Реферати з географії та економічної географії

· http://world.freeglobus.com/geography/ - Теоретична географія

Колекції зображень, звуків і фонів в Інтернеті

http://office.microsoft.com/clipart/default.aspx - велика колекція малюнків та фотографій Microsoft office . Російськомовний ресурс

http://www.art-builders.com - колекція малюнків та анімації. Англомовний ресурс

http://www.animationfactory.com - колекція анімаційних малюнків. Великий безкоштовний розділ, є розділи „школа", „комп'ютер", „спорт", „птахи", „тварини" та багато інших. Англомовний ресурс.

http://www.freegraphics.com/ - англомовний ресурс. Вільна веб-графіка, фони, шрифти, фотографії та фони для робочого столу.

http://freegrafika.virtualave.net/ - малюнки, фотографі, фони, поділені на теми. Російськомовний ресурс

http://dweb.ru/index.php - розділ „графіка і анімація", де можна скачати анімовані малюнки, кнопки, фони і т.д. для веб-сторінки

http://soundlib.narod.ru/ - звукова бібліотека різноманітних шумових ефектів, звуків, фраз з кінофільмів та мультфільмів

http://soundamerica.com/ - англомовний сайт. Велика колекція різноманітних звуків

Інтернет для вчителів

 • Програма Іntel® «Навчання для майбутнього» – найбільша спільна ініціатива Міністерства освіти і науки України, Інституту інноваційних технологій та змісту освіти МОН України, ЦІППО АПН України, ОІППО, ОУОН ОДА та корпорації Intel щодо перепідготовки педагогічних кадрів з ІКТ та новітніх педагогічних технологій, яка уможливлює підготовку школярів до економіки знань XXI сторіччя та надає їм необхідні навички
 1. http://www.trudove.org.ua/ - тут можна знайти розробки уроків з трудового навчання та креслення, майстер-класи, методичні розробки до уроків, навчальне відео, технологічні картки, об'єкти праці, проекти, навчальні програми, інформаційні технології для навчання, теорію, матеріали для гуртків електроніки та декоративно-ужиткового мистецтва, фотогалереї.
 2. http://terpug.at.ua/ - нормативні документи, технічна література, танк ідей та багато іншого від інтересів до практичної діяльності.
 3. http://www.chudo-lobzik.ru/ - сайт для любителів випилювати лобзиком та випалювати.
 4. http://vk.com/club16296497 - відкрита спільнота для тих, хто бажає подивитися, а може і навчитися випилювати лобзиком. А також поділитися з іншими своїм досвідом.
 5. http://vk.com/drewoed - ручна робота по дереву, випилювання, різьба. Фотографії, відео та обговорення.
 6. http://vk.com/lentochki_vk - цікава група для всіх бажаючих ознайомитися із вишивкою стрічками та пройти майстер-клас.
 7. http://remontu.com.ua/malyunki-ta-eskizi-tvarin-dlya-vipalyuvannya-po-derevu - малюнки та ескізи для випалювання по дереву.
 8. http://lozovalabikt.blogspot.com/
 9. http://www.livemaster.ru/topic/304087-virtuoznaya-nit
 10. http://www.chudo-lobzik.ru/chertezhi-podelok/dlya-novichkov/chertezh-podelki-panno-tyulpany.html - художнє випилювання лобзиком • схеми і креслення • випалювання
 11. http://www.mastera-rukodeliya.ru/raznoe/796-dekorirovanie-zerkala.html - різні види рукоділля, відео майстер-класи,рукоділля для дому своїми руками.
 12. http://www.infoherbs.ru/ukr/arctium.html - все про лікарські рослини та трави.
 13. http://www.liveinternet.ru/users/4069756/post260186270 -різні техніки рукоділля та багато іншого цікавого.
Корисні посилання для вчителів трудового навчання

Сайт "Трудове навчання"

Технології - сайт для учителів трудового навчання

Сайт "Трудовики"

Сайт "Озорные лоскутки"

Архів журналів різного спрямування та на різний смак

Cайт "Домашняя мастерская"

Cайт "Все о рукоделии"

Cайт присвячений вишиванню та творчості школа творчості "ШТРИХ"

Сайт "Сделай сам"

Сайт "Мир самоделок"

Сайт "Домашние ремёсла"

Сайт "Любимое дело"


Віртуальна подорож в ковальску майстерню
Телепередача 5 каналу Наталка ФіцичПропонуємо ссилки на цікаві та корисні для роботи сайти
http://www.trudove.org.ua/ (є практичні матеріали для викладання креслення)

Сайт "Озорные лоскутки" має на меті ознайомити з техніками: печворк, квілт, вишивка стрічками, виготовлення біжутерії. Зразки робіт, опис прийомів та технік, майстер-класи допоможуть опанувати ці цікаві техніки та знайти багато цікавих речей.

http://airat-technologies.narod.ru/
Сайт для початківців-радіолюбителів.
Містить принципові схеми, книги, програми, посилання та іншу корисну інформацію.

http://jur.kruzzz.com
Архів журналів різного спрямування та на різний смак . Є велика кількість старих, раритетних, журналів, які важко знайти та завантажити деінде. А тут все сортоване, так би мовити, розкладене по поличках. Формат журналів в форматах PDF, djvu.

http://www.apibd.ru/
Цікавий та корисний сайт для тих, хто цікавиться шиттям, в'язанням та виготовленням різноманітних поробок з деревини та фанери.В основі сайту матеріали з різних книг для рукоділля та майстрування. Корисний як дівчаткам, так і хлопчикам.

http://www.hobby.ucoz.es
Схеми, ілюстрації, опис роботи - все це Ви можете знайти на сайті "Домашняя мастерская"

Цікавий, яскравий та пізнавальний сайт "Все о рукоделии".Він присвячений різноманітним видам рукоділля. Послідовність виконання робіт в різних техніках з описом дозволить самому навчитися виконувати цікаві роботи. На сайті ВИ знайдете інформацію про ізонитку, макраме, в'язання, айріс фолдинг, плетіння.Сайт відносно новий. Додаються нові матеріали. Перейти до сайту"Все о рукоделии"http://technologys.info

Сайт для трудового навчання російською мовою в Литві "Технологии".Чудовий девіз "Всегда рядом всегда онлайн"
Там з російськомовними підручниками проблема (у нас проблема навіть україномовні підручники!!!) тому використовуються інформаційно-комунікаційні технології. Сайт, по суті, електронний підручник. Але він містить багато зображень.
Ось основні розділи сайту:
- Дерево и древесина
- Обработка древесины
- Металл
- Электротехника
Також є чудові галереї з декоративно-ужиткового мистецтва, технологій тощо
http://shtrih-33.ucoz.ru

Чудовий сайт присвячений вишиванню та творчості школа творчості "ШТРИХ".
Ось коротке меню сайту яке нас цікавить:
- Вэб-уроки
- Галерея
- Программы
- Методичка
- Библиотека
Отже корисна інформація там є. В тому числі цікаві програми для вишивання, в'язання та іншої творчості.
http://rivne-trudove.ucoz.ru/

Сайт учителів трудового навчання м. Рівного.Сайт нещодавно створений але вже є цікаві та корисні матеріали.На сайті ВИ знайдете:
-Методична скарбниця
- Офіційна інформація
- Фотоальбоми
- Гостьова книга
- Зворотній зв'язок
- Каталог сайтів
http://energy-efficient-technology.blogspot.com/

Блог присвячений енергоефективним технологіям. Доступно та зрозуміло з зображеннями, схемами.Ось деякі матеріали.
Нанотехнології в будівництві - це фантастика!
Біопаливо.
П'ять технологій які можуть змінити світ.
Інші новини читаємо безпосередньо у блозі.
Мова російська.
http://ukr-igrashka.narod.ru

Сайт УКРАЇНСЬКА НАРОДНА ІГРАШКА пропонує цікаву інформацію та зображення які можна використати учителю трудового навчання.
Об'єктами трудової діяльності для 5 класу іграшки з фанери, для 7 класу іграшки з точеними деталями.
http://homemade-product.ru/

Сайт для різноманітних поробок з дешевих або легкодоступних матеріалів. Статті в основному з одноіменного журналу.
Велика кількість розділів, ось деякі з них:
- Придумано нарочно
- Вольт x Ампер = Ватт
- Это надо знать
- Крупицы смекалки
- Не спешите выбрасывать
- В единственном экземпляре
- Учимся ремеслу
- Своя инструменталка
- Советы мастера!
http://www.mirsamodelok.ru

Сайт "Мир самоделок" містить багато корисної інформації з виготовлення різноманітних поробок. Для нас цікавими будуть рубрики:
- електроніка
- сувеніри
- зі сміття (из мусора)
- оч. умелые ручки.
Цікаві ідеї, майстер-класи, поробки - це можна використати на уроках та гуртковій роботі.
http://domaschnie-remesla.narod.ru/
В 5 класі програмою передбачено виготовлення виробів з фанери шляхом випилювання лобзиком. Сайт "Домашние ремёсла" може допомогти у виборі об'єкту трудової діяльності учнів для 5 класу. На сайті є фотографії робіт різної складності, креслення та схеми різноманітних виробів.
http://ua.textreferat.com/

Велика база українських рефератів. Втому числі є велика кількість технічного, сільськогосподарського, радіотехнічного, технологічного та педагогічного напрямків. Усі реферати можна читати on-line або завантажити в форматі html (для перегляду необхідний Internet браузер Opera, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Google Chrome або інші). Реферати як правило не мають ілюстративного матеріалу, тому займають дуже мало місця та швидко завантажуються. Основною цінністю рефератів вважаю саме текстову інформацію.
http://interesting.in.ua

Цікава сторінка-блог від Вови. Основна тематика - це різноманітні цікаві речі: "Як виготовляють олівці?", "Як виготовляють штучні алмази?" та багато іншої цікавої інформації на УКРАЇНСЬКІЙ МОВІ.
http://lubimoe-delo.ru/

Сайт "Любимое дело" з матеріалами для декоративно-ужиткового мистецтва російською мовою. Є уроки та поради початківцям, схеми для в'язання та вишивання, випилювання лобзиком, роботою з глиною тощо. Цікавий та змістовний форум дасть відповідь на багато запитань.
http://radiokot.ru/

Цікавий та трохи жартівливий сайт з цілком серйозним наповненням.
Сайт пропонує наступні розділи: Главная,Схемы, Лаборатория, Статьи, Обучалка, Ссылки, Справочник, КотАрт, О проекте, Форум.
http://shema.org.ua/

Сайт "Радиотехник".
Сайт з принциповими електричними схемами, софтом, літературою, документацією та іншими цікавими матеріалами для радіолюбителя.
http://tehnologiya.ucoz.ru/

Російський сайт.Є матеріали для трудового навчання (технологии).Методичні розробки в розділі "Методический кабинет".Знайомимося як в сусідів.
http://ped.sumy.ua/

Сайт УКРАЇНСЬКА ПЕДАГОГІКА.
Містить корисні матеріали з наступних предметів:інформатика,креслення, математика, Трудове навчання ,Фізика.
http://www.lobzik4you.ru

Знахідка!!!!Сайт з великою колекцією виробів з фанери та креслень для випилювання лобзиком.
Полички, вази, рамки, шкатулки та багато інших РОЗДІЛІВ для випилювання лобзиком. Сайт недавно поновився.
http://storinka-m.kiev.ua

Мистецька сторінка - це знахідка. Тут можна ознайомитися з виробами декоративного мистецтва сучасності та минулого. Кераміка, дерево, вишивка, витинанки, плетіння, писанки тощо.
http://www.mon.gov.ua

Міністерство освіти та науки
http://ped-inform.org.ua/
Корисний сайт для усіх учителів тим, що тут зібрані закони та нормативні документи освітнього напрямку. Є непогана підбірка інструкцій з безпеки життєдіяльності в навчальних майстернях.
http://rushnychok.org.ua
Тематичний сайт з матеріалами про український рушник. На сайті є узори та схеми для вишивання.

http://vyshyvanka.ucoz.ru/
Учителям обслуговуючої праці. Сайт з матеріалами для вишивання. На сайті ВИ знайдете схеми, літературу та журнали, форум, цікаві статті.

http://terpug.at.ua/
Сайт ПОПУЛЯРНА ТЕХНОЛОГІЯ ознайомить ВАС з цікавими відеоматеріалами, літературою.
Основні пункти меню:
Как это работает
Как это изготовить
Каталог сайтов


http://www.lobzik.pri.ee
Чудовий та відомий естонський сайт з матеріалами для творчості.
Сайт містить велику кількість матеріалів для випилювання лобзиком, виготовлення виробів з металу та деревини.

http://trudovik.ucoz.ua
Сайт учителя трудового навчання.
Матеріали переважно російською мовою.
Переважають матеріали з сільського господарства. Є також цікава література та матеріали. На сайті є розробки уроків, фотоальбоми та багато іншої цікавої інформації. Рекомендуємо!

Джерела біографічної інформації літературних діячів та пошуку творів:

 1. onlyart.org.ua – Українська поезія та література: радіо, живі вірші, поети класики, сучасні автори, біографії, словник, аналіз, цитати, казки.
 2. poetryclub.com.ua – Клуб Поезії. ТОВ “Клуб Поезії” є некомерційною, творчою, громадською організацією, що об’єднує на добровільних засадах літераторів, поетів, критиків, перекладачів.

  Основним завданням клубу є всебічний розвиток, популяризація, підтримка талановитих поетів-початківців, відродження згасаючого інтересу до української та світової поезії шляхом створення єдиного простору: “Автор-Читач”. Ми намагаємося об’єднати і задовольнити творчі та інші інтереси, зібрати зірковий склад літераторів, спрямувати нашу діяльність до Людини в її творчій іпостасі.

 3. zubrila.com – Матеріали для навчання. Українська література, шкільна програма. Твори з розвитку мовлення

 4. dovidka.biz.ua – Довідник цікавих фактів та корисних знань, скорочені твори.
 5. ua-philologija.blogspot.com – Філологам української мови та літератури. Твори, роботи та все інше, що мені було корисне, а також іще дещо для розвантаження мозку:)
 6. nadovsem.in.ua – Хронологічні таблиці життя та творчості письменників.
 7. www.parta.com.ua – Образование в Украине: справочник абитуриента, курсовое обучение, каталог репетиторов, рефераты и много другой информации для школьников и студентов. Всеукраинский образовательный портал №1
 8. lib.misto.kiev.ua – КГБ: Киевская городская библиотека
 9. laginlib.org.ua – Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.
 10. izbornyk.org.ua – «Ізборник» — Історія України IX-XVIII ст. Першоджерела та інтерпретації — проект електронної бібліотеки давньої української літератури. Бібліотека є добіркою електронних книг і текстів, об’єднаних проголошеною тематикою і єдиною ідеєю.
 11. www.ukrlitzno.com.ua – цей сайт створено для того, щоб допомогти вам зорієнтуватися у матеріалі з української літератури. Адже тестові завдання з літератури (ЗНО) перевіряють знання про літературний процес, життєвий шлях письменників, зміст літературних творів, а також знання з теорії літератури; вимагають від учнів володіння літературними термінами, знання творчості письменників та, навіть, імена героїв їх творів. Читаючи хрестоматійні твори (скорочено), ви не маєте змоги уявити цілісну картину твору, сюжет, опис персонажів, ми ж даємо короткий зміст повного твору. Питання для самоконтролю дозволять вам перевірити знання змісту твору, що обов’язково стане у нагоді під час ЗНО.
 12. incognita.day.kiev.ua – «Україна Incognita» – реальне продовження у віртуальному світі. До свого 15-ліття щоденна всеукраїнська газета «День» запустила масштабний веб-проект – «Україна Incognita» (incognita.day.kiev.ua). Інтернет-проект «Україна Incognita» — це продовження роботи «Дня» щодо вивчення та осмислення української історії – у віртуальному світі. Унікальний масив історичних та краєзнавчих матеріалів, які протягом 15 років публікувалися на сторінках газети, а також у виданнях Бібліотеки «Україна Incognita», переведено в електронний формат — і тепер вони доступні на сайті «Україна Incognita».
 13. topkatalog.at.ua – ТОП-каталог корисної інформації для навчання
 14. osvita.ua – Освіта в Україні та за кордоном.
 15. www.ukrlit.vn.ua – Портал з величезною кількістю корисних матеріалів для вивчення української літератури в цілому.
 16. glazovyj.okis.ru – Гуморист Павло Прокопович Глазовий, сайт
 17. ditvora.com.ua – Сайт створено батьками для сучасних та дбайливих батьків. У розробці, наповненні та створенні сайту приймали участь програміст, дизайнер, педіатри, лікарі, соціолог, філолог, психологи, інженер, юрист – і всіх нас об’єднує одне: ми теж батьки і чудово розуміємо проблеми та радощі батьківства та материнства. На нашому сайті ви знайдете чимало цікавої інформації та корисних сервісів.
 18. worldpoesy.com – Мировая поэзия – Стихи лучших мировых писателей
 19. www.people.su – Интересные истории об известных личностях, биографии, юмористические рассказы, фото и видео.
 20. javalibre.com.ua – Метою створення сайту було зробити українську літературу більш доступною для читання з мобільних пристроїв (телефонів, смарфонів, плеєрів, кпк, планшетів). Зручність JAVA-книг полягає в тому, що їх можна відкривати практично на будь-якому телефоні. Враховуючи невеликий асортимент та високу ціну україномовної літератури це дозволяє кожному насолодитись книгами будь-коли та будь-де. Електронні тексти можна завантажити на свій телефон і відправитись в подорож, не розлучаючись зі своєю книгою і не тягаючи фізично важкі книги в сумці.
 21. bibliofond.ru – «Библиофонд» представляет собой некоммерческий информационный портал, в котором собрана предоставленная авторами коллекция статей, научной и художественной литературы, рефератов, дипломных и курсовых работ а также других учебных работ самой различной тематики. Доступ ко всей информации сайта предоставляется бесплатно. Коллекция Библиофонда может пополнятся любым желающим посетителем.
 22. ukr-lit.nethome В базі 4495 творів 567 авторів.
 23. allpoet.ru – Українська поезія на Ваших лодонях! Поетів: 406. Віршів: 13712
 24. www.uatvory.ru – це сайт, створений з метою спрощення навчання учням. На ньому ви знайдете безліч цікавих,оригінальних авторських творів, які завжди допоможуть вам у навчанні. Також у нас є велика кількість біографій українських та зарубіжних письменників,віршів,цитат та багато іншого.
 25. www.ebk.net.ua – Электронная библиотека Князева
 26. library.iv-fr.net
 27. www.hvilya.com – Інтернет-видання «Хвиля Десни» Погляд із Чернігова свою з’яву у бурхливому пресовому просторі пояснює бажанням виказати і своє, власне слово — із власним поглядом і власним стилем — на процеси в Україні та світі – політичні, економічні, суспільні, мистецькі. З-поміж найважливішого, чим керується видання – державницька українська позиція, непорушність і розвой українського мови, культури, традицій, а в стратегічному прямуванні — рух до цивілізованих європейських набутків і цінностей. «Хвиля Десни» споглядає життя не через вікно, а занурюється в нього на свіжому повітрі…
 28. www.kambuzka-crb.edukit.lviv.ua – Кам’янка-Бузька центральна районна бібліотека
 29. www.ukrcenter.com – Український Центр + Форум
 30. lib.pmg17.vn.ua – Бібліотека закладу «Фізико-математична гімназія №17 Вінницької міської ради»
 31. www.uamodna.com – Проект UA Modna стартував у 2012 році і з того часу невпинно знайомить своїх читачів з цікавою та корисною інформацією про українське та для українців. Веб-платформа UA Modna об’єднує людей з усього світу, котрі мають проукраїнський світогляд. Наше гасло: БУДЬ УКРАЇНЦЕМ НЕ ЗА ПОХОДЖЕННЯМ, А ЗА ДУХОМ! Однією з цілей проекту UA Modna є популяризація української культури та мистецтва закордоном та інформування мешканців України про творчі, наукові та суспільні досягнення представників української діаспори. Адже ми варті того, щоби про нас знав весь світ.

Корисні посилання для вчителів

Вчителям математики

Математика для школи. Цікаві математичні факти, історії з життя математиків, означення, описи понять, правила, теореми, закони, властивості, формули, математичні таблиці, розв’язки задач з елементарної математики, збірки прикладів.
Математичний сайт. Містить олімпіадні завдання з математики.
Сайт математичних міжнародних олімпіад та олімпіадних задач.
Київське Математичне Товариство
Журнал “Успіхи математичних наук”
Збірники підручників з математики
Освітній математичний сайт. Містить банк завдань, приклади, методичний матеріал.
Методика викладання математики. Викладання математики з використанням інформаційних технологій.
Інтернет-бібліотека з математики
Світ презентацій. На цьому сайті Ви можете скачати презентації PowerPoint.
Розробки уроків та багато іншої корисної інформації


Вчителям фізики та астрономії

Сайт вчителів України. Матеріали для роботи вчителів фізики: методики, новини, бібліотека для учнів та вчителів, програми, уроки фізики.
Природничий освітній портал. На порталі – енциклопедії, словники та довідники, БД, задачники, тести, лабораторні практикуми, наочні посібники, хрестоматії та тексти лекцій, тренувальні вправи з природничих предметів шкільної програми: математики, хімії, фізики та біології. Зручна система навігації, повнотекстові БД, багато іншої корисної інформації.
Науковий фізико-математичний журнал “Квант”
Для викладачів фізики, учнів та їх батьків
Сайт-каталог навчальних матеріалів з шкільної фізики. Безліч відеофрагментів дослідів з фізики, анімацій фізичних явищ, моделей, зображень, теорія, тести та лабораторні роботи для учнів, вчителів фізики та всіх кого цікавить фізика.
Світ презентацій. На цьому сайті Ви можете скачати презентації PowerPoint.
Розробки уроків та багато іншої корисної інформації


Вчителям інформатики

Інформатика в школі. Інформація про програмне забезпечення, яке можна використати на уроках інформатики. Цікаві та необхідні матеріали для вчителів інформатики. Плани-конспектів уроків інформатики.
Форум інформатиків України. Розробки уроків, плани-конспекти, практичні роботи і тематичні атестації, програмне забезпечення та багато іншого.
Світ ПК: Учитель-учителю. Інформаційно-освітній портал на допомогу вчителю інформатики: плани-конспекти з інформатики, цікаві статті, інструкції, програми.
Слово вчителя. Освітній сайт сучасних педагогів.
Розробки уроків та багато іншої корисної інформації
Інформатика. 11 клас:Розв’язання всіх завдань (рівень стандарту). До збірника завдань для державної підсумкової атестації з інформатики, 2013
Вивчаємо інформатику. Персональний сайт вчителя інформатики ЗОШ№23 м.Луцька Чашука О.Ф.
Список рекомендованих сайтів для підготовки до олімпіади
http://schoololymp.byethost32.com – школа олімпійського резерву при ВІППО
http://www.olymp.vinnica.ua – Всеукраїнські Інтернет-олімпіади з різних предметів (фізика, інформатика). На сайті розміщена цікава інформація про Всеукраїнські олімпіади по інформатиці, фізиці. Проводилася мережна олімпіада по інформатиці.
http://www.uoi.in.ua – Всеукраїнська олімпіада з інформатики
http://www.e-olimp.com.ua E-Olimp система підготовки та проведення олімпіад зі спортивного програмування
http://www.qbit.org.ua/ -Молодёжное научное общество QBit – Кубит – г. Харьков
http://algolib.chat.ru
–алгоритми: методи розв’язання
http://algolist.manual.ru
–алгоритми: методи розв’язання
http://olympiads.win.true.nl/ioi
– Міжнародна олімпіада з інформатики
http://www.olympiads.ru
– Події, задачі, тести, рішення, коментарі. На сайті також можна викачати бібліотеку для написання “перевірялок” до задач – Testlib.
http://neerc.ifmo.ru/School/ – На цьому сайті міститься інформація про олімпіади школярів по інформатиці, які проходять в Росії, в яких беруть участь Петербурзькі школярі
http://www.olympiada.km.ua/ – Задачі заочних і обласних олімпіад Хмельницької області. Архіви турнірів, конкурсів. Багато іншої корисної інформації.
http://comp-science.narod.ru/ – Матеріали олімпіад школярів по програмуванню в Пермській області; підготовка до олімпіад по програмуванню; дидактичні матеріали по алгебрі і геометрії; технологія генерації дидактичних матеріалів по математиці; дидактичні матеріали по інформатиці (задачі, тести); методична скарбничка; посилання на освітні ресурси Internet.
http://acm.timus.ru Тут ви можете знайти деяку кількість задач з різних змагань. Перевіряюча система дозволяє вам перевірити ваш розв’язок для кожної задачі.
http://www.informatics.ru/ – Даний сайт присвячений російським олімпіадам школярів по інформатиці. Автори сайту – члени журі і наукового комітету Всеросійської олімпіади, а також тренери збірної команди Росії для міжнародної олімпіади. Тут викладаються матеріали Всеросійських олімпіад, учбово-тренувальних зборів по інформатиці, різні книги і статті, присвячені даній тематиці.
http://g6prog.narod.ru – Сайт присвячений докладному розбору олімпіадних задач по інформатиці. Рівень задач від міської до міжнародної олімпіад. Програмні тексти до задач не додаються (представлений словесний опис рішення). До деяких задач додаються тести. Є багато корисних книг по олімпіадних задачах і велика кількість посилань на аналогічні ресурси.
http://byoi.narod.ru – Архів республіканських, міських, районних олімпіад, зборів до IOI. Підбір рідкісних, ефективних алгоритмів.
http://homepages.compuserve.de/chasluebeck – Дуже великий архів задач по інформатиці на російській мові.
http://www.stream.newmail.ru/index.html – Тут можна отримати відповідь на питання про олімпіади, взнати останні новини, підготуватися до олімпіад. На сайті є бібліотека книг і докладний каталог ресурсів.


Вчителям хімії

Сайт вчителів хімії м. Києва Світ презентацій. На цьому сайті Ви можете скачати презентації PowerPoint.
Розробки уроків та багато іншої корисної інформації


Вчителям біології

Український біологічний сайт. Висвітлення сучасного стану біологічної науки та освіти в Україні.
Все для вчителя біології. Електронна версія газети “Біологія”. Матеріали для вчителів: “Я йду на урок біології”.
Вчителю біології
Світ презентацій: Хімія, Біологія. На цьому сайті Ви можете скачати презентації PowerPoint.
Розробки уроків та багато іншої корисної інформації


Вчителям географії

Географія в школі. Географія в школі на сайті “Світ географії та туризму”: розробка уроків, виховні заходи, методичні рекомендації.
Учитель географії. На даному сайті можна знайти розробки уроків з географії, природознавства та Я і Україна для спеціальної школи, різні заходи, вікторини, матеріали по корекції, матеріали для роботи класного керівника.
Світ презентацій. На цьому сайті Ви можете скачати презентації PowerPoint.
Швидка допомога з географії для учнів, студентів, вчителів. Систематизація матеріалів з географії для допомоги учням та вчителям під час підготовки до уроків, студентам під час написання курсових робіт.
Розробки уроків та багато іншої корисної інформації


Вчителям української мови та літератури

Українська мова та література на на допомогу вчителю Українська мова та література в школі. Електронна версія науково-методичного журналу.
“Поезія та авторська пісня України”. Сайт сучасних українських авторів, конкурси, літературна періодика, Форум, конкурси, цікаві проекти ..Вірші. Київ. ua”: сучасні київські автори, поетична школа, критика, конкурси, спілкування
“Національна спілка письменників України”. Літературна Україна, письменницький довідник, загальні факти про НСПУ, з’їзди тощо
Сайт видавництва “КАЛЬВАРІЯ”. Новини видавництва, автори, фотогалерея, „Кальварійські посиденьки”, видання, читальня, Форум та ін.
Твори з української мови
Розробки уроків та багато іншої корисної інформації


Вчителям російської мови та літератури

Культура письмової мови
Російська ті зарубіжна література для школи.
Російський загальноосвітній портал.
Світ презентацій. На цьому сайті Ви можете скачати презентації PowerPoint.
Розробки уроків та багато іншої корисної інформації


Вчителям історії

З думкою про учня. На сайті розміщена інформація для вчителів історії, світової літератури, класних керівників. Матеріали представлені у вигдяді: розробок уроків, презентацій, слайд-шоу, електронних пазлів, сценаріїв свят, годин спілкування, методичних рекомендацій, нормативного забезпечення освіти, календаних планів,майстер-класу, бібліотеки світової літератури. Конструктор уроку відповідає методиці особистісно зорієнтованого навчання, широко застосовані інтерактивні технології та ІКТ.
Вчитель історії. Багато цікавого матеріалу для практичного використання у викладацькій діяльності.
Світ презентацій. На цьому сайті Ви можете скачати презентації PowerPoint.
Розробки уроків та багато іншої корисної інформації

Вчителям образотворчого мистецтва

Слово вчителя. Багато корисної інформації


ІНОЗЕМНА МОВА

Віртуальна школа вивчення іноземних мов

Вчителям англійської мови

Лангуст. Сайт присвячений граматиці англійської мови та методикам вивчення. Підручники, переклад, посилання.
Школи англійської мови “D’elite school” STUDY.Ru Все для тих, кому потрібна англійська мова. Онлайнові уроки, навчальні матеріали та словники, велика кількість посилань на ресурси з вивчення англійської мови, курси та навчання за кордоном.
Англійська мова.ru Англійський та американський сленг. Тести, програмне забезпечення, посібники, уроки, курси, огляд мовних шкіл.
Англійська мова з перших рук. Самостійне вивчення англійської мови: тести для перевірки рівня володіння мовою, інтерактивна граматика, підготовка до міжнародних іспитів, статті, поради з організації навчання, посилання. Словники, програми, вправи, гумор.
Англійська для викладачів. Приклади уроків. Граматика, словник, пісні, вправи. Розмовник, огляд методичної літератури.
Вивчення англійської мови. Підбірка посилань на кращі тести, матеріали з граматики, словники, посібники, статті та інші ресурси, присвячені вивченню англійської мови.
Портал-довідник з англійської мови. Для всіх, хто вивчає англійську мову. Розглянуто багато питань, які хвилюють школярів, абітурієнтів, перекладачів та тих, хто вивчає мову самостійно. Цікаві уроки та конкурси, різноманітні посилання, кросворди, сленг.
On-line курси англійської мови. Повний курс англійської мови на матеріалі ділової лексики: граматика, фразеологія, тести, уроки, faq, ділове листування, англійський гумор, комп’ютерна грамота.
Англійська для всіх. Понад 300 топиків різного розміру та рівня складності, діалоги; інформація про англомовні країни, перспективні методи вивчення мови, комп’ютерні навчальні програми; on-line словники, посилання.


Вчителям німецької мови

Німецька мова. Історія та сучасність. Матеріали з історії та граматики німецької мови, теорії та практики перекладу; історія Німеччини, тексти німецькою мовою, електронна лінгвістична бібліотека; розробки з німецької мови, публікації.
Німецька мова.ru Самостійне вивчення німецької мови: велика бібліотека аудіозаписів та текстів німецькою мовою, форум, події (виставки, семінари, кіно), пов’язані з німецькою мовою. On-line словники, топики, лінгвістична література.


Вчителям ОБЖ

Світ презентацій. На цьому сайті Ви можете скачати презентації PowerPoint.
Розробки уроків та багато іншої корисної інформації


Вчителям економіки

Економіка у школах. Сайт для вчителів економіки та учнів. На сайті представлені матеріали про нові педагогічні технології, розробки уроків і презентації до уроків. Також є форум для спілкування вчителів, планується розширення форуму не тільки для вчителів економіки, але і для обговорення викладання інших предметів. Сайт російською мовою, щоб могли брати участь і російські вчителі.
Світ презентацій. На цьому сайті Ви можете скачати презентації PowerPoint.

Вчителям фізичної культури

Розробки уроків та багато іншої корисної інформації

Сайти з корисною інформацією

Методичний портал

Освіта України

Словники та енциклопедії

Освіта

Учительський портал

Учительський журнал

Острів знань

Енциклопедія Кирила і Мефодія

Сайт "Дидактор"

Інтерактивні ігри в освіті

Електронне навчання

Науково-популярні та навчальні фільми

Навчальні відео з ІКТ

Онлайн-тестування "Тесторіум"

Сервіси Веб 2.0 та хмарні технології

Інтерактивні вправи learningapps

Онлайн-тестування "Майстер-тест"

Графічний редактор Sumopaint

Редактор відео Popcorn Maker

Динамічні презентації Prezi

Каталоги

Каталог популярних сервісів voblakah.com

Сервіси Веб 2.0 на сайті "Школа успішного вчителя"

Каталог сервісів та їх огляд

Світові ресурси для самоосвіти

Презентація "Соціальні сервіси Веб 2.0

Електронні бібліотеки

Українська мова та література

Віртуальні музеї

Лінгвістичний портал

Блог "Еверест філології"

Підручник з української мови

Онлайн-перевірка правопису

Український правопис

Онлайн-словники

Диктант (для Android)

Іноземна мова та література

ЛінгваЛео

Онлайн-тренажер (англійська мова)

Візуальний словник

Граматика англійської мови онлайн

Фізика

Симуляції

Віртуальні лабораторії

Телескоп

Шкала масштабів Всесвіту

Редактор формул (для Android)

Опорний конспект "Теплові явища"

Фізмат Вікіпедія

Самостійне вивчення фізики онлайн

Астрономія

Фізика Землі й Космосу

Фізичний портал

Хімія

Симуляції

Хімічний інформаційний портал

Віртуальні лабораторії вчителя хімії

Хімічний портал "Алхімік"

Віртуальні лабораторії

Підручник з хімії

3D-музей мінералів

Біологія

Симуляції

Віртуальні лабораторії

Підручник з біології

Шкала масштабів Всесвіту

Картинки тварин

Тести з біології

Музей метеликів

Географія

Симуляції

Географічний портал

Конспекти й тести з географії

Контурні карти

Математика

3D-моделі для планиметрії та стереометрії

Математичні етюди

Вивчення алгебри й геометрії

Редактор формул (для Android)

Онлайн-тренажер (таблиця множення)

Фізмат Вікіпедія

Вивчення математики онлайн

Математичний сайт "Лінійка"

Імперія математики

Історія

Інститут історії НАНУ

Географія та історія

Історія в школі

Всеукраїнський клуб з історії

Історична правда

Інформатика

Вивчення елементів програмування

Фізмат Вікіпедія

"Клавогонкі"

Клавіатурний тренажер

Інтерактивне вивчення коду

Основи здоров'я

Основи здоров'я в школі

Твоє здоров'я

Безпека для малих та дорослих

Нормативні документи з безпеки життєдіяльності

Google

Блог освітньої спільноти Google

Огляд сервісів Google для вчителя

Приклад учительського блогу

Презентація "Чому Google?"

ОСВІТНІ РЕСУРСИ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ

http://osvita.com/Єдине освітнє інформаційне вікно
http://osvita.ua/Освіта в Україні та за кордоном
http://ostriv.in.ua/Острів знань
http://www.osvita.org.ua/Освітній портал
http://katalog.iot.ru/Каталог освітніх ресурсів мережі Інтернет
http://www.osvita.org.ua/iresource/Каталог освітніх сайтів
http://www.school.edu.ruРосійський загальноосвітній портал
http://www.man.gov.ua/Мала Академія Наук України
http://festival.1september.ru/Фестиваль педагогічних ідей «Відкритий урок»
http://www.nbuv.gov.ua/Національна бібліотека України імені В. І.
Вернадського, Київ
http://www.allbest.ru/unionПосилання на освітні ресурси, електронні
бібліотеки, сайти з рефератами та інше
http://korolenko.kharkov.com/ХДНБ ім.В.Г. Короленка

Освітні ресурси
Електронна адреса Інтернет-ресурсу (сайту, порталу)Для якої категорії відвідувачів призначеноКороткий опис даного Інтернет-ресурсу
http://metodportal.net/Педагогічні працівники ЗНЗМетодичний портал
http://www.teacherjournal.com.ua/Педагогічні працівники ЗНЗУчительський Журнал он-лайн
http://www.koncpekt.org.ua/news.phpПедагогічні працівники ЗНЗВчительські конспекти
http://www.uchportal.ru/Педагогічні працівники ЗНЗВчительский портал
http://www.rusedu.ru/Педагогічні працівники ЗНЗАрхив учебных программ и презентаций
http://bryanskedu.net/Педагогічні працівники ЗНЗБрянський вчительський портал
http://1september.ru/Педагогічні працівники ЗНЗВидавничий будинок ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ
http://www.teacher.in.ua/Педагогічні працівники ЗНЗВсе для вчителя
http://pedagogika.at.ua/Педагогічні працівники ЗНЗПедагогіка. Персональний сайт.
http://www.lib.com.ua/Учні, вчителіЕлектронна бібліотека
http://modernlib.ru/ВчителіЕлектронна бібліотека
http://mirslovarei.comУчні, вчителі«Світ словників: словники і енциклопедії»
http://festival.1september.ru/Педагогічні працівники ЗНЗФестиваль педагогічних ідей «Відкритий урок»
http://psy.1september.ru/Педагогічні працівники ЗНЗГазета "Шкільний психолог"
http://www.ranok.com.ua/Педагогічні працівники ЗНЗВидавництво "Ранок"
http://www.ukrtvory.com.ua/Учні, вчителіБібліотека школяра
http://mova.kreschatic.kiev.uaПедагогічні працівники ЗНЗУроки державної мови
http://www.uroki.netПедагогічні працівники ЗНЗВсе для вчителя. Авторський сайт. Розробки уроків, заходів.
http://schools-world.ruПедагогічні працівники ЗНЗКаталог образовательніх ресурсов. Школьній мир.
http://www.uchportal.ru/Педагогічні працівники ЗНЗУчительский портал
http://pedsovet.orgПедагогічні працівники ЗНЗЖивий простір освіти. Все про освіту.
http://www.omsk.edu.ruПедагогічні працівники ЗНЗОмський портал.
http://shkola.net.uaПедагогічні працівники ЗНЗІнформаційний портал.
http://librportal.org.uaПедагогічні працівники ЗНЗ, бібліотекаріБібліотечний інформаційно-освітній портал
http://www.bookucheba.com/Педагогічні працівникиПортал "Твой учебник" © 2010
http://www.openclass.ru/Педагогічні працівникиОткрытый класс. Сетевые образовательные сообщества.
http://yrok.at.ua/Педагогічні працівникиУрок.Персональний сайт вчителя початкових класів.
http://www.solnet.ee/Педагогічні працівники, учніДетский портал "Солнышко"
http://www.ug.ru/Педагогічні працівникиУчительская газета
http://inforoom.org.ua/Педагогічні працівники, учніІнформаційно-розважальний портал
http://school.xvatit.com/УчніГипермаркет знаний
http://shkolnik.in.ua/УчніШкольник Украины
http://testportal.if.ua/index.phpУчніЦентр "Лідер"
http://www.interneturok.ru/УчніКоллекция видеоуроков
Математика
http://comp-science.hut.ru/Учні, вчителі математики та інформатикиВчителям інформатики і математики і їх допитливим учням (дидактичні матеріали по інформатиці і математиці)
http://bryanskedu.net/metodik/math/didaktВчителі математикиМетодична скарбничка для вчителів математики
http://school-collection.edu.ru/catalog/rubr/696f5fc4-7f5c-b610-713f-014b7f9cbc8Вчителі математикиЕлектронна бібліотека навчально-методичної літератури по математиці
http://www.kangaroo.com.ua/Вчителі математикиКЕНГУРУ Мiжнародний математичний конкурс
http://www.mathedu.ru/Вчителі математикиМатематична освіта: минуле і сьогодення. Інтернет-бібліотека по методиці викладання математики.
http://ilib.mirror1.mccme.ruУчні, вчителі математикиІНТЕРНЕТ БІБЛІОТЕКА МАТЕМАТКА
http://math.ournet.md/indexr.htmlУчні, вчителі математикиВіртуальна школа юного математика
http://www.exponenta.ruУчні, вчителі математикиОсвітній математичний сайт
http://www.math.ru/Учні, вчителі математикиmath.ru
http://www.math.ru/lib/Учні, вчителі математикиmath.ru Бібліотека
http://www.testmath.com.ua/Doc/Para33.aspx?AspxAutoDetectCookieSupport=1УчніВивчаємо математику
http://bogutska.ucoz.ua/Вчителі математикиПерсональний сайт вчителя математики
http://www.mathworlds.net/08_math.htmУчніІнтерактивна математика
http://www.egetrener.ru/УчніЕГЕ Тренер
http://www-cdo.univer.kharkov.ua/competitions/sci_starts.phpУчні, вчителіЦентр довузівської підготовки ХНУ ім.Каразіна Наукові старти
http://mathematics.ru/Учні, вчителіМатематика
http://dvoika.net/ВчителіМатематика информатика
Інформатика
http://www.pc-shporgalka.com/index.phpУчні, вчителіШкола компьютерной грамотности
http://www.klyaksa.net/ВчителіИнформационно-образовательный портал для учителя информатики и ИКТ КЛЯКСА
http://informatic.org.ua/ВчителіФорум інформатиків України
http://uchinfo.com.ua/ВчителіУроки інформатики
http://urokinfo.ho.ua/ВчителіІнформатика в школі
http://vesna-books.at.ua/ВчителіВидавництво "Весна"
http://www.bhv.kiev.ua/ВчителіВидавнича група bhv
http://aspekt-edu.kiev.ua/ВчителіВидавництво "Аспект"
http://allinf.at.ua/ВчителіІнформатика для всіх
http://itosvita.ucoz.ua/ВчителіІТ - освіта
http://infomandri.osvita.info/ВчителіІнфоМАНДРИ
http://informatiku.ru/ВчителіУроки информатики
http://dvoika.net/ВчителіМатематика информатика
http://videouroki.net/Учні, вчителіВидеоуроки по информатике
http://www.techdays.ru/Учні, вчителіОнлайн семинары по современным технологиям
http://www.qbit.org.ua/УчніQ-Bit
Українська мова та література
http://www.slovnyk.net/Учні, вчителіСловник
http://www.ukrlib.com.ua/books/Учні, вчителі української мови та літературиБібліотека української літератури
http://poetry.uazone.net/Учні, вчителіБібліотека української поезії
http://www.ukrtvory.com.ua/per4.htmlУчніБібліотека школяра
http://www.mova.infoУчні, вчителі української мови та літературиЛінгвістичний портал МОВА-ІНФОЕлектронний підручник, он лайн-перекладач, словники, мовний арсенал, мови світу та багато іншого
http://www.dilovamova.com/index.php?page=4Учні, вчителі української мови та літературиУкраїнське ділове мовлення
http://ridnamova.ck.ua/Вчителі української мови та літературиПерсональний сайт.
http://eureka.ucoz.ua/Учні, вчителіПерсональний сайт.
Російська мова, зарубіжна література
http://litera.edu.ru/Учні, вчителі російської мови, зарубіжної літературиРосійський освітній портал: Російська і зарубіжна література
http://www.ukrlib.com.ua/books-zl/УчніЗарубіжна література

http://www.rvb.ru
Учні, вчителі російської мови, зарубіжної літературиРосійська віртуальна бібліотека
http://slova.org.ruУчні, вчителі російської мови, зарубіжної літературиПоезія Срібного століття

http://www.feb-web.ru
Учні, вчителі російської мови, зарубіжної літературиФундаментальна електронна бібліотека «Русская литература и фольклор»
Музика
http://music.edu.ru/Для вчителів музикиРосійський освітній портал: музична колекція
http://www.classic-music.ru/index.htmlДля вчителів музикиКлассическая музыка
Трудове навчання
http://trudove.org.ua/ВчителіТрудове навчання
http://terpug.at.ua/ВчителіПопулярная технология
Захист Вітчизни
http://www.mil.gov.ua/index.phpВчителіМіністерство оборони України
Історія
http://www.osvitanet.com.ua/index.php?page_id=1 Навчально-методичномий сайт ЗАТ "Інститут передових технологій”. Історія. Географія.
http://www.archives.gov.ua/Учні, вчителіАрхіви України
http://www.history.org.ua/Учні, вчителіІнститут історії України НАН України
http://www.foxdesign.ru/legend/Учні, вчителі історіїМіфологія Греції, Риму, Египту та Індії ілюстрована енциклопедія
http://ruocherv.at.ua/index/65_richchja_velikoji_peremogi/0-58Учні, вчителі історії65 років Великої Перемоги
Географія
http://svit.ukrinform.comУчні, вчителі географіїКраїни світу
http://geografica.net.ua/Учні, вчителі географіїГеографіка
http://www.osvitanet.com.ua/index.php?page_id=1Учні, вчителі географіїНавчально-методичномий сайт ЗАТ "Інститут передових технологій”. Історія. Географія.
http://geosite.com.ua/Учні, вчителі географіїГеографічний портал
Біологія
http://pti.kiev.ua/Вчителі біології
Персональний сайт вчителя біології м.Києва Павленко Тетяни Іванівни
http://biology.org.ua/Вчителі біологіїУкраїнський біологічний сайт
http://biology1.ucoz.ru/Вчителі біологіїСайт вчителя біології Середенко С.Г.
http://biology.civicua.org/Вчителі біологіїВсеукраїнська громадська організація Асоціація вчителів біології України
http://www.kolosok.lviv.ua/Учні 2-10 класів. Вчителі біології„КОЛОСОК”
http://www.noosfera.org.ua/Вчителі біологіїНООСФЕРА
http://medbiol.ru/Вчителі біологіїБИОЛОГИЯ И МЕДИЦИНА
http://www.museumkiev.org/index.htmlВчителі біологіїНаціональний науково- природничий музей НАН України
http://www.livt.net/Вчителі біологіїЭИЭ "Живые существа"
http://bio.1september.ru/urok/Вчителі біології"Я иду на урок биологии"
Хімія
http://www.xumuk.ruВчителі хіміїСайт про хімію для хіміків. Класичні підручники з хімії, статті, огляди, методики, реферати
http://www-chemistry.univer.kharkov.ua/uk/Учні, вчителі хіміїХімічний факультет ХНУ ім.Каразіна
http://www.10ballov.comВчителі хіміїРеферати з хімії
http://www.schoolchemistry.by.ruВчителі хімії„Шкільна хімія” – незамінний помічник з хімії: хімічні досліди, реферати з хімії, статті про хімічні речовини та елементи
http://www.chem.msu.su/rus/elibrary/Вчителі хіміїКниги в HTML, посилання на тематічні ресурси.
http://www.chemister.da.ruВчителі хіміїХімія і токсикологія
http://www.chemport.ruУчні, вчителі хіміїХімічний портал
Дистанційне навчання
http://www.testmath.com.ua/УчніВивчаємо математику
http://disted.edu.vn.ua/Учніon-line система дистанційної підтримки навчання
http://dl.kharkiv.edu/УчніДистанційні курси НТУ "ХПИ"
http://www.urok-online.com.ua/УчніУрок он-лайн
http://www.interneturok.ru/УчніКоллекция видеоуроков
http://www.kharkivosvita.net.ua/cdo/index.php?lang=uk_utf8УчніСистема дистанційного навчання "Доступна освіта"

ІНТЕРНЕТ РЕСУРСИ З ГЕОГРАФІЇ

http://www.isgeo.kiev.ua/ Карти online Интерактивные карты Киева и Украины

http://maps.vlasenko.net Карты Украины. Интерактивная топографическая карта Украины 1:100000, на основе советских генштабовских карт и космическая сьемка из материалов НАСА Топографическая карта Украины, космическая съемка Украины

http://map.meta.ua/ Карты городов и областей Украины Мета Карта — Карты Украины. Карта Киева. Карты Харькова, Одессы, Донецка и др. городов и областей Украины на Мета-Карта.

http://www.ukrindustrial.com/regions/ Области Украины: Украина Промышленная Регионы Украины: Справочная система по областям и городам Украины, карты регионов, описание, статистическая информация.

http://crimea.webservis.ru/ Атлас Крыма Карты Крыма. Города

http://maps.google.com/ Як користуватись ресурсом Google map's. (інструкція) Google Map's Дуже потужний та корисний рeсурс, особливо для навчання та науковців, але для бізнесменів та туристичних фірм він має певні вади т.я. недостатня деталізація карт України.

http://maps.yandex.ru/ Яндекс.Карты Яндекс.Карты: подробная интерактивная online карта-схема Европы с детализацией до населенного пункта. Поиск фрагмента карты по названию населенного пункта. Измерение расстояний на карте.

Загальні геграфічні ресурси:

http://igu.iatp.org.ua/ Інститут Географії НАН України Інститут географії Національної академії наук України є провідною науково-дослідною установою з природничо-географічних, суспільно- географічних та картографічних досліджень в Україні.

Український географічний журнал.

http://www2.chnu.cv.ua/ukr/main.htm Географічний факультет ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ЮРІЯ ФЕДЬКОВИЧА

http://www.geografia.ru/ География.ру - клуб путешествий: экспедиции, путевые очерки, журналистика География.ру - путешествия по всему миру, географическое общество, экзотические страны мира, увлекательные путешествия, интересные рассказы, фотоальбомы, личный опыт, экспедиции, путевые очерки, телевидение, журналистика, журнал ГЕО.

http://www.vokrugsveta.com/ Журнал Вокруг Света виртуальные путешествия, ежемесячный журнал путешествий, приключений, открытий, страноведения, естественных наук, изобретений и наблюдений. География, история, краеведение, животные, фантастика, чудеса Света, форум, фото, страны, народы, юмор, непознанное, сокровища, клады, катастрофы, обои на рабочий стол, ссылки, каталог турфирм и туроператоров, отдых и лечение в Крыму travel.

Література з географії:

http://lib.meta.ua/ Природоведение, этология, география и путешествия Сортування за авторами

http://bookpost.net.ua/ Книга-почтой - книги, аудиокниги, е-книги, cd, dvd. :: КАТАЛОГ :: КНИГА-ПОЧТОЙ: - доставка в любую страну мира!

http://books.ua/ Книжный магазин Books - лучший выбор! Книги, подарочные альбомы, учебная, справочная, детская, художественная литература всех стилей и направлений. Карты, развивающие игры, экзаменационные билеты, учебники, учебные пособия, энциклопедии, пазлы, новинки!

http://deya.in.ua/ua_c01_geografija.html География, учебники, физическая география, купить, продажа (Киев, Украина)

Інші геграфічні матеріали та ресурси:

http://www.geodata.org.ua/ Геофизические данные в реальном времени

http://www.lagao.narod.ru/ НЕОФІЦІЙНА СТОРІНКА кафедри землеустрою, геодезії та геоінформатики Національного університету водного господарства та природокористування м. РІВНЕ

http://ukr-tur.narod.ru/ Світ географії та туризму

http://geo.1september.ru/ Все для учителя географии

http://geo2000.nm.ru/ "География" - географический сервер.

Описание всех стран мира. Подборка тестов по географии для абитуриентов географических вузов. Справочная информация по географии.

http://irigs.irk.ru/ Институт географии имени В.Б. Сочавы ведущее на востоке России научное учреждение географического профиля.

http://www.ecoross.ru/ Кафедра экономической и социальной географии России МГУ

http://afromberg.narod.ru/ География

http://www.spbu.ru/Science/Nii/Geography/ Научно-исследовательский институт геогpафии СПбГУ

http://geopub.narod.ru/ представляет собой архив научных публикаций географического факультета Московского Государственного Университета имени М.В.Ломоносова. Авторами работ опубликованных на желтом фоне являются студенты факультета, на розовом - преподаватели.

http://students.russianplanet.ru/geography "Русская планета: школьная география"Статьи, материалы к урокам, географические описания, словарь терминов.

http://www.turism.md/ Добро пожаловать в Туристическую Молдову!

http://www.rgo.ru/ География. Планета Земля.

http://www.rusngo.ru/news/index.shtml Национальное Географическое Общество

http://refforma.narod.ru/Geography-1.htm География "Рефераты, курсовые, доклады" География, информатика, исторические личности, история, культура, право, физкультура, экология.

http://matteuccia.narod.ru/ Библиотека ботанической и географической литературы

На допомогу вчителю математики

- matematica.inf.ua;

- matem.pp.ua;

- matematicha.at.ua;

- mathforum.at.ua.

На допомогу вчителю української мови та літератури

- www.uroki.net/docukr.htm;

- ukrainka.ucoz.com;

- glazova.org.ua.

На допомогу вчителю початкових класів

- shkalnayastrana.ucoz.ua;

- grenac.ucoz.ua;

- urok.at.ua;

- classmy.at.ua;

- lorochkapogonec.ucoz.ru.

На допомогу вчителю англійської мови

- philologi.ucoz.ru;

- teacherjournal.com.ua/shkola/angljiska-mova-ta-literatura.

На допомогу вчителю світової літератури

- svitliteratuuru.ucoz.ua;

- raenkovita.jimdo.com;

- mysvitlit.at.ua.

На допомогу вчителю історії

- histori.ucoz.ua;

- korzun.at.ua.

На допомогу вчителю російської мови

- my-idea-for-lessons.nethouse.ua/post;

- svitlit.pp.ua.

На допомогу вчителю фізики та астрономії

- physic.com.ua;

- myfizika.wordpress.com;

- physics.ucoz.ua;

- fizika.net.ua;

- scoolphysics.ucoz.ua.

На допомогу вчителю хімії

- kontren.narod.ru/rass/ikt-f.html;

- chemists.at.ua;

- himikteacher.blogspot.com;

- videouroki.net/view_news.php?newsid=7.

На допомогу вчителю біології, екології та основ здоров'я

- biologmelnik.ucoz.ru;

- pti.kiev.ua;

- biovedu.ucoz.ru.

На допомогу вчителю географії

- geo-klass.at.ua;

- geosite.com.ua;

- my-geography.ru;

- compas.ucoz.com/dir.

На допомогу вчителю інформатики

- information.narod.ru;

- teachlab.ucoz.ua;

- inf.rv.ua.

Для вчителів біології
http://bio.1september.ru/urok/
Для біологів всі матеріали на основі яких був створений сайт були опубліковані в журналі «Біологія»
http://www.school.edu.ru/catalog.asp?cat_ob_
no=25&oll.ob_no_to=
Каталог ресурсів по біології
Для математиків
http://www.it-n.ru/communities.aspx?cat_
no=4510&tmpl=com
Професійне спілкування вчителів математики,
обмін досвідом
www.methmath.chat.ru
Викладання математики з використанням інформаційних технологій.
http://www.matem.vn.ua/culk.php
Вчитель математики
http://www.formula.co.ua/pedagogics.php
Математичні розваги (завдання для початкових класів) Мета: виховувати у дітей зацікавленістьдо математичних завдань, зацікавити їх дотепними іграми...
http://www.exponenta.ru/
Журнал "ExponentaPro. Математика вприложениях"
http://www.volsu.ru/BIBL/School/saity_inf.html
Ресурси з математики та інформатики
www.zaba.ru
Олімпіади з математики та задачі для школярів
http://www.school.edu.ru/catalog.asp
Каталог ресурсів з математики
http://mschool.kubsu.ru/uik/linfun/index.htm
Ігри з математики
http://math.child.ru/
Планета «Математика»
http://mathgames.mccme.ru/
Математичні ігри
Українська мова та література
http://www.uroki.net/docukr.htm
Для вчителів української мови
http://ukrmetod.at.ua/
Сайт вчителів української мови та літератури, cвітової літератури
http://ridnamova.ck.ua/
Вчителю української мови та літератури
http://mova.kreschatic.kiev.ua/
Уроки державної мови: правопис, переклад, граматика.
http://www.library.kherson.ua/young/tavrica/
taurica_lks.htm
Серія бібліографічних матеріалів "Літературнo-краєзнавчі студії": Б.Грінченко, Дніпрова Чайка, М.Василенко та інш.
nrius.org.ua
Національний науково-дослідний інститут Українознавства Міністерства освіти і науки України
www.znannya.org.ua/center/ukr.htm
Науково-просвітницький центр "Українознавства" товариства "Знання" України
www.etnolog.org.ua
Інститут мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М. Рильського НАН України
www.archives.gov.ua
Архіви України. Офіційний веб-сайт Державного комітету архівів України
www.history.org.ua
Інститут історії НАН України
www.etnolog.org.ua
Інститут мистецтвознавства фольклористики та етнознавства НАН України
Періодичні видання з українознавства,
тексти джерел та електронні бібліотеки
www.ualogos.kiev.ua
Журнал "Українознавство" НДІ українознавства та всесвітньої історії МОН України
www.nbuv.gov.ua
Національна бібліотека України ім. В.І. Вернадського
nplu.org/
Національна парламентська бібліотека
www.litopys.org.ua
Проект електронної бібліотеки давньої української літератури. Українські літописи, хроніки житія, апокрифи, граматики, лексикони, історично-мемуарна проза, перекладні та поетичні твори, "Слово о полку Ігоревім" тощо.
www.ukrlib.com.ua
Найбільша в Інтернеті бібліотека української літератури. Тут ви знайдете енциклопедію української літератури, біографії майже всіх письменників України, шкільні твори, учнівські реферати, стислі перекази змісту творів.
www.ukrcenter.com
Освітньо-інформаційний ресурс "Український центр"
www.exlibris.org.ua
Українська електронна бібліотека. Історія,
публіцистика, художня література.
www.utoronto.ca/elul/Main-Ukr.html
Електронна бібліотека української літератури
Фізика
http://www.fizika.net.ua/
Для вчителів фізики
www.fizika.ru
Учбові матеріали з фізики для учнів тавикладачів
http://physic.com.ua/
Фізика: для вчителя і учня
http://www.curator.ru/physics
Інтернет-ресурси з фізики
http://physics.nad.ru/physics.htm
Анімація фізичних процесів
http://www.phizik.cjb.net/
Підготовка учнів до екзаменів з фізики
http://www.irnet.ru/olezhka2/prosvet/
wnuclear/wnuclear.shtml
Ядерна фізика та будова Сонця
http://www.school.edu.ru/catalog.asp
Каталог ресурсів з фізики
http://www.edu.delfa.net:8101/
Кабінет фізики Університета педагогічної майстерності
Хімія
http://chemists.at.ua/
Для вчителів хімії
http://gplider.at.ua/dir/12
Для вчителів хімії (сайт Гуляйпільського колегіуму «Лідер»)
http://cnit.ssau.ru/organics/index.htm
Підручник з органічної хімії
http://www.informika.ru/text/database/chemy
/Rus/chemy.html
Підручник з хімії
http://school-sector.relarn.ru/web_quests
/Chemistry
_Quest/index.html
Web-квест з хімії
http://www.school.edu.ru/catalog.asp?cat_
ob_no=24&oll.ob_no_to
Каталог ресурсів з хімії
http://alhimik.ru/abitur/abit3.html
Алхімік
Історія
http://direktor.at.ua/_dr/1/01595015.jpg
Для істориків
http://izbornyk.org.ua/
Літописи історії України
www.mignews.com.ua
Новини з України
http://uchitell.ucoz.ru/
Сайт призначений для вчителів історії та права
www.doba.lviv.ua
Сайт Всеукраїнської асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін
www.litopys.kiev.ua<
Літописи історії України
www.lawlibrary.ru
Сайт Юридичної наукової бібліотеки.
http://www.school.edu.ru/catalog.asp?cat_
ob_no=6&oll.ob_no_to=
Каталог ресурсів з історії
Географія
http://geo-teacher.at.ua/
Справжня швидка методична допомога для вчителя географії чи студента - географа.
http://world.freeglobus.com
Теорія та нові підходи до вивчення географії
http://worlds.ru/
Сайт містить відомості про різні країни
http://www.countries.ru/
Країни світу
Інформатика та технології
http://informatic.org.ua/
Для вчителів інформатики
http://oles.at.ua/
Для вчителів інформатики
http://informatic.org.ua/forum/13-722-1
форум інформатиків України
http://teachlab.ucoz.ua/
Творча лабораторія вчителя інформатики
http://www.vasromanter.narod.ru/
Сайт для вчителів інформатики, учнів та батьків, яким потрібна допомога в світі інформаційно-комунікаційних технологій
http://www.dlab.kiev.ua
Вчитися ніколи не пізно, шановні викладачі! Переконайтесь в цьому на сайті Міжнародного науково-навчального центру інформаційних технологій і систем.
http://www.osp.ru/school/
Міністерство освіти і науки України Інформаційні технології. Світ ПК. Компьютер у школі
http://www.school.edu.ru/catalog.asp
Каталог посилань з інформатики
http://trudovik45.ucoz.ru/
До вашої уваги пропонуємо персональний сайт вчителя технологій
http://www.domovodstvo.fatal.ru/
Все для вчителя технологій
http://www.trudovik.narod.ru/
Відкритий освітній проект вчителя технологій
http://elhovka.narod.ru/html/techno.htm
Документація для вчителя технологій
Російська мова
http://www.rusword.com.ua/
„Мир слова русского” Сайт присвячений слову російському – російській філології у всіх її іпостасях.
http://www.iro.yar.ru
Реалізація принципів розвивальног о навчання Л.В. Занкова на уроках російської мови у середній школі
Астрономія, зоологія
http://astro.physfac.bspu.secna.ru/project
Астрономія для школярів
http://www.zooclub.ru/
Зооклуб (все про тварин)
http://plife.chat.ru/index.htm
Енциклопедія дивовижних фактів про тваринний світ
Англійська мова
http://www.english.language.ru/
Англійська мова
http://www.efl.ru/links/exercises/
Посилання на ресурси, для тих хто вивчає англійську мову
http://www.school.edu.ru/catalog.asp?cat_
ob_no=794&oll.ob_no_to=
Каталог ресурсів з англійської мови
http://englishtips.org/
Тут ви знайдете будь-який підручник з англійської мови,різноманітні довідники, книги для читання і аудіювання, посібники з колекціями ігор, кросвордів, загадок, тематичних вправ та ін.
busyteacher.org
Різноманітні таблиці, схеми в цілому,матеріал який охоплює всі процеси,використовуваний нами в навчальному процесі:вивчення граматики, лексики, аудіювання,тренування письмової та розмовної мови.
http://www.britishcouncil.org/ru/russia-english-
teaching-online-resources.htm
Online ресурси для вчителів, а також навчальні матеріали, статті, публікації ведучих авторів.
http://www.britishcouncil.org/learning-teaching.htm
englishteachers.ru
Ресурс на англійській, а також плани уроків та завдання на відпрацьовування всіх видів мовної діяльності.
esl-library.com bbc.co.uk
Необмежена кількість вже готових для друку уроків, завдань, карток ви знайдете на сайті. Матеріали тут завжди оновлюються та поповнюються.
tourism-london.ru/video-londona/
Сервіс центр по наданню туристичних та освітніх послуг в Лондоні
www.englishgrammar.org/lessons/
Безкоштовні щоденні уроки англійської граматики та вправ
www.english4u.com.ua/index.php
Англійська мова від English4U - граматика, сленг, література, тести.
e-kniga.in.ua/category/inostrannie-yaziki/
Електронні книги видавництва "Основа"
www.tourvideos.com/index.html
Відео подорожі Європи і світу
Соціальному педагогу
sites.google.com/site/
socialnijpedagogvosviti/
Соціальний педагог в освіті
www.kiev-diplom.com/95-socialnij-
pedagog.html
Соціальний педагог
uk.wikipedia.org/wiki/
Соціальна педагогіка- Вікіпедія
socpedagogika.narod.ru/Veretenko.html
Становлення професії соціального педагога в Україні
osvita.ua/school/out_edu/2313
Профорієнтаційна робота соціального педагога
softacademy.lnpu.edu.ua/Programs
/Profesiyna_etika/2_2.html
Професійна етика соціального педагога
pedagogy.ucu.edu.ua/sp/ustanovy/
Система установ, в яких може працювати соціальний педагог
social-teacher.ucoz.ru/
Сайт соціального педагога
Психологу
http://www.osvita.irpin.com/viddil
/v5/d65.htm
Міністерство освіти України. Положення про психологічну службу системи освіти України
https://sites.google.com/site/nmcppippo/
Науково-методичний центр практичної психології і соціальної роботи інституту післядипломної педагогічної освіти Київського інституту ім. Б. Грінченка
http://psylist.net/pedagog/scoolpsyhkol.htm
Робота шкільного психолога зі школярами
http://psy-marketing.ru/?p=687
Основні напрямки роботи психолога
http://www.psihologu.info/content/view/147/16/
Психологічна служба в початковій школі: основні функції, задачі, напрямки роботи
http://childpsy.ru/lib/books/id/8741.php
Робота психолога в початковій школі
http://festival.1september.ru/articles/581398/
Авторська програма психологічного супроводу учнів з предмету "Етика і психологія сімейного життя" для учнів 10 класів
http://www.analizplan.narod.ru/rabotodar.html
Робота з обдарованими дітьми
http://newspaper.se-ua.net/page6
Проблеми які виникають в роботі психолога в школі
http://svitk.ru/004_book_book/13b/2812_
bazarov-psihologiya.php
Психологія як професія (в ДНЗ, в ЗНЗ, в медицині)
http://www.rusmedserver.ru/med/
pedagog/42.html
Взаємодія психолога з вчителем
http://www.psihologu.info/
Корекційна, розвивальна робота, поради. Що робити батькам якщо в дитини стрес.
http://www.psiholognew.com/
Тести та методики для дошкільних, шкільних психологів
http://www.otrok.ru/
Важкі діти
http://psyinfo.ru/
Основні питання психологічної служби
http://www.loippo.lg.ua/centre_psicholog.htm
Луганський центр практичної психології і соціальної роботи
Психологу ДНЗ
itstechnology.ru/page/jak-dopomogti-ditini-adaptuvatisja-do-
umov-ditjachogo-sadka
Як допомогти дитині адаптуватися до умов дитячого садка
lesechko.wordpress.com/2011/04/30/
Поради для дітей та батьків
childpsy.ru/lib/books/id/8741.php http://
Робота психолога в початковій школі
www.psy.org.ru/
Центр інтелектуального розвитку дитини. Нейропсихологія дитячого віку
www.specialneeds.ru/
Інтернет-проект про дітей з особливостями розвитку
ozysoft.ru/page/jak-dopomogti-ditini-
adaptuvatisja-do-ditjachogo-sadka
Різі питання з психології
sprosimam.org.ua/a/dityachii-sad-v%D1%
96dpov%D1%96d%D1%96-dityachogo-
psikhologa-na-aktualn%D1%96-pitannya
Дитячий сад: відповіді дитячого психолога на актуальні питання
Фізична культура, трудове навчання,
креслення, образотворче мистецтво
http://samosvl.chat.ru/sport.htm
Досвід російських колег з фізичного виховання школярів
http://www.ftrainer.ru/
Сайт вчителя фізкультури
http://tehnologiya.narod.ru/
Кулінарія, рукоділля, інтер'єр, квіти, етикет, шкіра та багато ін.
http://www.lobzik.pri.ee/modules/news/
Для любителів майструвати та професіоналів
http://edu.ascon.ru/
Тут вас навчать працювати з програмою для креслення
http://rusgraf.ru/graf1/
Багато цікавого для вчителів образотворчого мистецтва
www.trudove.org.ua
Навчальна програма з трудового навчання для учнів 5-9 класів за новим Державним стандартом
www.mon.gov.ua
Сайт Міністерства освіти і науки України. Нормативні документи та програми з предметів"Трудове навчання, технології"
artclassic.edu.ru/
Російський загальньоосвітній портал. Колекція: світова художня культура
www.world-art.ru
Світове мистецтво: живопис, література, анімація, кіно
ruslandscape.narod.ru
Російський пейзаж. Картинна галерея Олександра Петрова.
prostoykarandash.ru
Уроки малювання олівцями, уроки живопису маслом та аквареллю
saharov.com.ua/
Офіційний сайт художника Ігоря Сахарова. Навчитися малювати тепер легко!
www.artmen.info
Сайт художника Валерія Мацюка.
p-ivlin.ru/programmy
Блог художника. Цей блог для тих, хто самостійно хоче навчитися навикам малювання та живопису.
art.podarkiwsem.ru/index.php
Для тих, хто любить малювати або хоче навчитися малювати.
Для вчителів початкових класів
http://elena13.ucoz.ru
Для вчителів, батьків та учнів початкових класів
http://22071957milena.ucoz.ru
Для вчителів початкових класів
http://mykids.ucoz.ru
Для вчителів початкових класів
http://www.cl.ru/education/lib/data/r00122.htm
розвиваючі творчі ігри для молодших школярів
http://www.library.kherson.ua/activities/lib
_net_activities.htm
Сценарії свят календарного циклу із видавничої серії "Бібліотечний місяцелік"
http://perezvin.at.ua/dir
Для вчителів початкової школи
http://method.samara.rcde.ru
Сховище методичних матеріалів Самарського регіонального центру дистанційної освіти –матеріали для методичної підтримки вчителів початкових класів з математики, читання, російської мови,навколишнього світу, музичного виховання, технології, риторики,авторські програми, поурочні плани.
Організаторам дозвілля
http://www.library.kherson.ua/activities/lib_
net_activities.htm
Сценарії шкільних свят, бібліотечних акцій
http://www.allbest.ru/
Тестування он-лайн, електронні бібліотеки
http://days.peoples.ru/
Календар знаменних дат і подій. Дні народження видатних людей, історичні події, а також повний календар всього року по днях.
http://www.cl.ru/education/lib/
Сценарии уроков и внеклассных мероприятий
http://www.debryansk.ru/~lpsch/index.htm
Інформаційно-методичний сайт “Вчитель - учень”
http://avnsite.narod.ru/kruk.htm
Просто деякий корисний матеріал
http://lolmolod.narod.ru/g_sbor/
Сценарії ігор та конкурсів
http://www.cl.ru/education/lib/data/r00065.htm
Вікторини
http://schoollessons.narod.ru/
Позакласні заходи до улюбленого свята
www.bizslovo.org/content/
Бібліотечно-інформаційний центр "Слово"
teacherjournal.com.ua/shkola/vixovna-robota-v-
shkoli.html
Учительський журнал он-лайн. Виховна робота в школі
osvita-mk.org.ua/load/metodichnij_suprovid_dijalnosti_
zdnvr/metodichni_zakhodi_do_zdvr/proektuvannja_
dijalnosti_pedagoga_organizatora/24-1-0-167
Проектування діяльності педагога-організатора
teacher.at.ua/publ/20
Вчитель вчителю, учням та батькам.
На допомогу керівникам гуртків
miarud.at.ua/load/orientovnij_perelik_dokumentiv_
ta_metodichnikh_materialiv_pozashkilnogo_
zakladu/1-1-0-1
Методична робота в позашкіллі. Орієнтовний перелік документів та методичних матеріалів позашкільного закладу.
osvita.ua/school/out_edu/732
Освіта ua. Впровадження в систему роботи керівників гуртків позашкільного закладу методичних інновацій
dyutsbab92.dnepredu.com/uk/site/methodic-
union1.html
Сайт КПНЗ "Дитячо-юнацького центру туризму та краєзнавства". Методичне об'єднання керівників гуртків туристсько-краєзнавчого напрямку
zakon.nau.ua/doc/
Про програми гуртків мистецького спрямування
kyiv-oblosvita.gov.ua/index.php
Управління освіти і науки. Позашкільна освіта
krasotkina.com/content/книги/Мово%
20рідна%20моя/
Практичний матеріал для вчителів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, керівників гуртків позашкільних закладів
shkola.ostriv.in.ua/publication/code-25600fbffb
162/list-b407a47b26
Острів знань. Методичні інновації в роботі керівників гуртків
dneprunnat.dp.ua/marganec.html
Сайт Дніпропетровського обласного еколого-натуралістичного центру дітей та учнівської молоді
zosh12.com.ua/samodiyalnist/12-turistsko-
krayeznavchiy-gurtok-
ryukzachok.html
Туристсько-краєзнавчий гурток "Рюкзачок"
palace.kiev.ua/index.php
Сайт Київськогопалацу дітей та юнацтва
librar.org.ua/sections_load.php
Організація творчої діяльності учнів у позашкільному закладі
ua.nauchebe.net/2011/05/radioelektronika-
ta-gurtki-yunix-radioamatoriv/
Радіоелектронніка та гуртки юних радіоаматорів
osvitacv.com/index.php/2011-01-09-19-15-
18/2011-01-14-08-27-40/
22556-2012-01-24-08-05-57
Управління освіти Чернівецької міської ради. Методичне об'єднання вчителів та керівників хореографічного мистецтва
www.kharkivosvita.net.ua/document/1840
Офіційний сайт Департаменту освіти Харківської міської ради. Міський семінар для методистів позашкільних навчальних закладів
kristti.com.ua/detail_content.php
Київський обласній інститут післядипломної освіте педагогічних кадрів. Передмова
до дистанційного курсу підвищення кваліфікації
керівників гуртків, творчих об’єднань позашкільних навчальних закладів
svatovo.ws/rmc/group.html
Сватівський районний молодіжний центр. Гурткова робота
textreferat.com.ua/referat2.php
Позаурочні форми навчання. Пошуки ефективних форм навчання в зарубіжній школі. Реферат.
krammmk.dn.ua/index.php
Краматорський міський методичний кабінет
gorono.voz.net.ua/
Програма "Позашкільна оствіта"
bizslovo.org/content/index.php/ua/perlyny-
nikopolshyny/68.html
Бібліотечно-інформаційний центр "Слово" Комбінаторика як засіб екологічного виховання школярів в умовах позашкільної освіти
metodportal.net/node/3726
Методичний портал. Шкільний гурток паперопластика.
http://www.mvk.if.ua/news/11387
Офіційний сайт міста Івано-Франківська.
Післядипломна освіта
www.literacy.com.ua/pedagogy-organizatory/
Навчально-методичний центр освіти м. Львова
www.zippo.net.ua/index.php
Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
school52.kiev.ua/dev/organizer/
Педагог-організатор. Сайт спеціалізованої школи №52 м. Києва з поглибленим вивченням інформаційних технологій
osvit.infomodus.com/
Одеський обласний інститут удосконалення вчителів
osvita-mk.org.ua/load/metodichnij_suprovid_dijalnosti_
zdnvr/metodichni_
zakhodi_do_zdvr/24
Управління освіти Миколаївської міської ради
studentam.net.ua/content/view/10701/85/
Вимоги до особистості педагога як вихователя
an.loga.gov.ua/activity/press/news-an/2012/03/15/news-an_33259.html
Антрацитівська РДА
kristti.com.ua/detail_content.php
Сайт Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів
www.osvitaua.com/shkilniy-svit/konsultaciya-dlya-osvityan/
Друга вища освіта
http://www.academy.kiev.ua/
Українська Академія державного управління при Президентові України
http://www.nam.kiev.ua/
Національна Академія управління
http://www.iapm.edu.ua/
Міжрегіональна Академія управління персоналом
www.edunews.ru
Центр дистанційного навчання ім.Г.В.Плєханова
www.ednu.kiev.ua/index_u.htm
Освітянська мережа України. Інформація про будь-який навчальний заклад
Для управлінців та викладачів
www.education.gov.ua
Офіційний сайт Міністерства освіти і науки України
www.ednu.kiev.ua/index_u.htm
Інформація про міжнародні спонсорські
організації, гранти
www.mon.gov.ua/sms_ce
Нормативно-методичні матеріали, перелік програм та підручників
http://www.debryansk.ru/
Інформаційно-методичний сайт. Все для управлінців і викладачів. Інтернет-ресурс для середньої школи
http://www.osvita.biz
Новий сайт "Все для вчителя". Зверніть увагу - доступ до матеріалів надається за підпискою!
www.lib.ru
Бібліотека Максима Мошкова
www.osvitaua.com/shkilniy-svit/konsultaciya-dlya-osvityan/
"Шкільний світ". Юридична консультація освітян
Періодичні видання для педагогів
www.ednu.kiev.ua/index_u.htm
Каталог педагогічних газет і журналів, видавництв, адреси сайтів
http://www.1september.ru/
Електронна версія газети видавничого дому "Первое сентября" : "Начальная школа"
http://lib.sportedu.ru
Сайт науково- методичного журналу "Физическая культура"
http://www.ug.ru/
Інформаційний сайт "Учительской газеты"
http://www.nbuv.gov.ua/
Національна бібліотека України імені В.І.Вернадського представляє електронний каталог періодичних видань
http://pedagog.net.ua/
Сайт освітньої хвилі, новини освіти, проекти, поради.
Презентації,конспекти уроків, сценарії свят, програми та ін.
http://pedsovet.su/
Педагогічне товариство КатериниПашкової;
http://pedsovet.org/
XI Всеросійський Інтернет-педради
http://it-n.ru/
Мережа творчих вчителів;
http://viki.rdf.ru/
Дитячі електронні презентації та кліпи
http://www.rusedu.ru/ - архівнавчальних програм та презентацій;
http://www.uroki.net/ - все для вчителя - все безкоштовно;
http://www.uchportal.ru/ - вчительський портал;
http://www.nachalka.com/ - сайт вчителів початкової школи;
http://festival.1september.ru/< - фестиваль педагогічних ідей"Відкритий урок";
http://numi.ru/ - методичний центр NUMI.RU;
http://www.researcher.ru< - інтернет-портал дослідницької діяльностіучнів;
http://www.edu.ru - портал «Російська освіта»;
http://www.catalog.alledu.ru - каталог освітніх ресурсів;
http://school-sector.relarn.ru/ - шкільний сектор;
http://school.holm.ru/ - шкільний світ;
http://www.testland.ru/ - Оn-line тести для всіх;
http://www.ssu.samara.ru/~nauka/ - путівник в СВІТІ НАУКИ для школярів;
http://www.college.ru - «Відкритий коледж» (математика, фізика, біологія…);
http://www.repetitor.org/ - система сайтів «Репетитор»;
http://www.students.ru/ - сервер Російського студентства;
http://www.ssu.samara.ru/~evrika/ - "Еврика-Інтернет" це джерело матеріалів з винахідливої тематики;
http://erudit.newmail.ru/ - шкільний ерудит (сторінка для самоосвіти);
http://www.scintific.narod.ru/Friends.htm - каталог наукових ресурсів;
http://www.abiturcenter.ru/ - сайт для підготовкидо вступу в ВУЗ;
http://www.1september.ru - видавничий дім “Перше вересня»;
http://teacher.fio.ru/ - вчитель.ru;
http://www.ychitel.com/ - педагогічний журнал “Вчитель”;
http://rating.fio.ru/result09-13.htm - громадський рейтинг освітніх ресурсів (лідери рейтингу);
http://www.history.ru/free.htm - безкоштовні навчальні програми;
http://www.mediaeducation.ru/ - медіаосвіта;
Найкорисніші сайти для викладачів
http://catalog.iot.ru - орієнтуватися в великій кількості ресурсів Вам допоможе Каталог освітніх ресурсів мережі «Інтернет» - де зібрано и класифіковано більш ніж 650 Інтернет-ресурсівз освіти;
http://www.school.edu.ru - російський освітній портал - забезпечує відкритий доступ до ресурсів учням, вчителям та батькам;
http://www.edu.ru - портал Російська освіта- містить інформацію про Інтернет-ресурси;
www.surwiki.ru - мережа товариств (об'єднання педагогів);
www.center.fio.ru - на сайті Московського центру Федерації Інтернет-освіти –– в розділі «Початкова школа» авторські та робочі програмиз предметів початкової школи;
http://nsc.1september.ru - електронні версії газет «Начальная школа» . Та сайт на допомогу вчителю «Я иду на урок»;
http://www.murzilka.km.ru - самий добрий журнал на світі літературно-художній журнал «Мурзилка»;
http://www.ug.ru - сайт «Учительской газеты»;
http://www.megabook.ru/ - мега енциклопедія «Кирила і Мефодія»;
http://www.openworld.ru - сервер «Открытый мир»;
http://www.sch2000.ru/pages/news.html - сайт центру системно – діяльницької педагогіка школа «2000»;
http://www.school2100.ru/regions/regions_main.html - освітній ситемі«Школа 2100»присвячені матеріали цього сайту;
http://www.mon.gov.ua/index.php/ua - сайт Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України;
http://teacher.at.ua/ - вчитель вчителю, учням та батькам. Поурочні, тематичні плани, розробки уроків та ін.;
http://konserg.ucoz.ua/ - слово вчителя;
http://shkolaonline.net// - Всеукраїнський освітній портал Школа Онлайн;
http://festival.1september.ru/ - Фестиваль педагогічних ідей “Відкритий урок”;
http://www.onlandia.org.ua/ - Безпека дітей в Інтернеті. Портал для дітей, батьків та вчителів;
http://www.school.edu.ru/catalog.asp - російський загальноосвітній портал;
http://teachinfo.ru/?p=604 - блог вчителя математики Ток-шоу «Интернет – это маленькая жизнь…»
Освітній портал від Видавничої групи "Основа" - "Учительський журнал". Інтернет-уроки, мільтимедійні уроки, портфоліо вчителя, величезний вибір матеріалів для по дошкільній та позашкільній освіті. Також матеріали для директорів шкіл, класних керівників. матеріали з виховної роботи
Навчально-методичний сайт " Географія-Історія" для школярів, студентів, вчителів, методистів. На сайті надана інформація з географії, історії, природознавства, картографії та інших предметів. Розміщено каталог інтерент версії електронних навчальних атласів, контурних карт, підручників, та розробки уроків.
Сайт для вчителів біології "Я йду на урок Біології". Електронний журнал "Біологія" . російський ресурс
Інформаційно-довідковий портал з української мови. Mova.info - портал про українську мову, лінгвістику і не тільки
Науково-популярний фізико-математичний журнал "КВАНТ"
Сайт для керівників ЗНЗ
Сайт "Охрана труда и техника безопасности в школе"
Всеукраїнський освітній портал "Острів знань", що створює потужний соціально-освітній простор, який об’єднає між собою учнів, педагогів та батьків.
Все для вчителя. Методична допомога для вчителів, директорів, завучів
Освітній портал "Класна оцінка" 
Документція для методистів, вчителів, календарні плани, розробки уроків, корисні посилання, ІКТ, технології Веб 2.0

"Методичний портал" - потужний спеціалізований ресурс призначений для вчителів. Надзвичайно великий вибір різноманітних матеріалів.

Портал вчителів України "Наша школа". На сайті Нашої школи можна знайти величезну кількість матеріалів, розробок уроків, конспектів, планів, класних годин, сценаріїв Випускних вечорів, шкільних свят не тільки для вчителів, але і для директора школи, завуча з навчальної та виховної роботи, класного керівника, шкільного психолога!

Все для вчителя. Від початкової школи до старшої. Розробки уроків. Календарне планування, дидактичні матеріали, презентації, відеоролики. Великий вибір шаблонів, плакатів. Нормативні документи. Матеріали для виховної роботи

Сайт "Записник сучасного вчителя". Можливо Вам стане у пригоді цей записник сучасного вчителя, в якому Ви знайдете конспекти , презентації, додаткові матеріали до уроків історії, світової літератури, громадянської освіти , художньої культури та все необхідне для роботи класного керівника.

Сайт-победитель Всеукраинского конкурса на лучший авторский образовательный Интернет-сайт по версии издательства "ШКОЛЬНЫЙ МИР"Цель сайта - мобильное обучение по предметам "Музыкальное искусство" и "Художественная культура", развитие и популяризация мобильного обучения и воспитательной работы среди пользователей всемирной сети «Интернет»

УСІ шкільні підручники. Можна викачати чи читати он-лайн
Сайт сучасного вчителя. Все для вчителя інформатики та трудового навчання, а також для усіх інших
На сайті "ВКурок" ви зможете знайти цікаві розробки уроків, сценарії позакласних заходів, пам’ятки, методичні розробки, чудові картинки, які ви зможите використовувати для своїх власних розробок, презентацій, методичного матеріалу, загадки, вірші, пісні та фонограми , посилання на довідники, словники.

Для вчителів початкової школи. На сайті можна знайти цікаву і корисну інформацію про школу, методичні рекомендації, розробки уроків та позакласних заходів, фоторепортажі та цікаві світлини, дізнатись про цікаві ігри.

Надзвичайно потужний та рейтинговий освітній портал для вчителів початкових класів. Велика кількість цікавих та корисних матеріалів. Сайт переможець 2011 року
Сайт вчителя початкової школи Кулакової Наталії Іванівни. Сайт для учнів, батьків та вчителів початкової школи.
Сайт для вчителів початкових класів. Створено каталог План конспектів до уроків, який представляє собою базу даних колосальних розмірів де можна відшукати будь-який план-конспект уроку.
Сайт для вчителів початкових класів. Особистий сайт Головач Маргарити Василівни
Сайт для вчителів початкових класів. Поурочні, календарні, тематичні плани, розробки уроків, виховних заходів, статті освітньої тематики. Сайт переможець конкурсу "Кращий освітній сайт 2011"
Математика в початкових класах. Персональний сайт вчителя початкових класів Скворцової С. В.
Персональний сайт вчителя початкової школи Квіточки С.В. Сайт присв"ячено вчителям, дітям та їх батькам
"Планета дитинства" - Надзвичайно потужній та начичений сайт для вихователів та вчителів початкових класів. Знайдете усю корисну та необхідну вам інформацію
Освітній портал для вихователів та працівників дошкільної освіти. Широкий вибір дидактичного матеріалу та фонограм
Допомога в самостійному оформленні Українських дитячих садків. Готові шаблони, стенди, таблички, плакати, папки-пересувки, дипломи, медальки, оформлення груп, маркування, поздоровлення, подяки, герби, дипломи та багато іншого.
"Світ казок"- цікавий сайт для дітей, їх батьків та вчителів.
Велике зібрання українських народних та народів світу казок в друкованому, аудіо та відео вигляді.
Персональний сайт вихователя ДНЗ Тригуб Світлани.
Розробки уроків. Досвід колег.
Цікаві математичні факти, історії з життя математиків, означення, описи понять, правила, теореми, закони, властивості, формули, математичні таблиці, розв'язки задач з елементарної математики, збірки прикладів. Головною, відмінною від решти математичних сайтів, рисою даного сайту є он-лайн сервіси для вирішення завдань.
Страна Мастеров — сайт учебный, дидактический. Страна Мастеров объединяет учителей и учащихся, родителей и детей, состоявшихся мастеров и новичков.
Тематика сайта: прикладное творчество, мастерство во всех его проявлениях и окружающая среда.
Персональний сайт вчителя географії Сарафинюка Л.В. Сайт створено з метою поширення географічної, екологічної, природознавчої інформації та на допомогу вчителям географії, класним керівникам, керівникам навчальних закладів.
Сайт "Світ географії". Презентації та розробки уроків по географії, поурочне планування. Корисний сайт для проведення уроків з мультимедійною підтримкою
"Логопед - це звучить" - Персональний сайт вчителя-логопеда Бевз І. А.
"Логопедична новинка" - Персональний сайт вчителя логопеда Чулак Л. Й.
Персональний сайт "Логопед +" вчителя-логопеда Жидких Інни. Інформаційний сайт для вчителів-логопедів, зацікавлених батьків та педагогів
Вчитель вчителю. "Вчитель-інфо" пропонує до уваги вчителів наступні матеріали: конспекти і презентації уроків, розробки уроків та мультимедійний матеріал
Сайт "Імперія математики" для вчителів математики. Містить багато матеріалів та публікацій, необхідних для проведення уроків та позакласної роботи
Персональний сайт вчителя математики Пучкової А. О. Сайт для колег вчителів, учнів та їх батьків.
Персональний сайт вчителя математики Косюги Л. В.
Сайт створений для вчителів світової літератури. Пропонуються матеріали для планування і підготовки уроків, готові розробки уроків і сценарії позакласних заходів з предмету, проектні роботи, презентаціїї, творчі роботи обдарованих учнів, аудіо та відеотка. Є матеріал для класних керівників
Сайт "Правила української мови" - портал ураїнської мови.
Офіційний сайт української мови. Все для вчителя мовника
Сайт "Супершкола". Все для учителів, класних керіників, вихователів, психологів та адміністрації школи. відкриті уроки, виховні заходи, розробки уроків, картинки-фони, музика-мінусовки. матеріали для підготовки до ЗНО (ППЗ)
"Вивчаємо інформатику". Все для вчителя інформатики. Плани-конспекти, презентації, тести, навчальні програми
Сайт "Інформатик" сворений для вчителів інформатики та інших творчих вчителів
Персональнй сайт вчителя інформатики Леонт"єва . Д. О. Матеріали для колег: навчальні програми, календарне планування, відеоуроки, презентації, он-лайн уроки, конспекти уроків
Фізика для усіх. Сайт для школірів, вчителів та усіх, хто цікавиться фізикою
"Фізика і ІКТ" - Персональний сайт вчителя фізики Ілони Хляпової.
Супер сайт "Все для школи". Все для класного керівника і вихователя
Сайт "Все для школи". Графіка, оформлення, дизайн.
Сайт "Деревенька". Все для гарного навчання, виховання, відпочинку. Книги, календарне планування, розробки уроків, малюнки, музика, ППЗ, музика. Все для вчителя та класного керівника
Персональний сайт вчителя музичного мистецтва та художньої культури Бігар М. М.
Персональний сайт вчителя іноземної мови Яновської О.В. "Моє покликання - вчитель"
Персональний сайт "MyEnglish Club" для тих хто бажає глибше вивчати англійську мову
Сайт "MUZ-UROK", для тих, хто вивчає музику та отримує музичне виховання. багато цікавого про музику, музикантів та музичних інструментах. Сайт корисний для вчителів, учнів та батьків
Кол-во просмотров: 3688

Комментарии

 • French Homework

  2018-02-28 19:32:13

  persuasive essays scholarship essays scholarship essays [url=http://essays.store]critical essays[/url]...

 • Buy Essay Papers

  2018-02-23 11:21:10

  the perfect cover letter cover letters cover letters [url=http://coverletters.store]cover letter help[/url]...

 • My Thesis

  2018-02-20 07:49:05

  cover letters general cover letters cover letters [url=http://coverletters.store]application cover letter[/url]...

 • KryEnfops

  2018-02-10 16:47:04

  Viagra Generico In Contrassegno [url=http://tadalafbuy.com]cialis buy online[/url] Get Acticin Overseas Without Perscription Cialis Diario Precio Deltasone Blogs...

 • Loans

  2018-02-09 21:52:50

  cheap personal loans same day payday loan personal loans [url=http://personalloans.store]personal loans unsecured[/url]...

 • Payday Loans

  2018-02-08 03:39:14

  personal loans no credit payday loans mn small installment loans [url=http://personalloans.store]loans personal[/url]...

 • Timothyhirl

  2018-02-08 02:48:57

  very good publish, i certainly love this web site, keep on it http://hellowh983mm.com...

Для того, чтобы оставить комментарий на сайте, залогиньтесь или зарегистрируйтесь, пожалуйста.